Ford Mustang SportsRoof 1969 – 215000 PLN – Poznań

Ford Mustang SportfsRoof w 1969 roku otrzymał nową nazwę, lecz wyglądał tak, jak kultowy Fastback 2+2. Rasowa sylwetka coupe, jeszcze bardziej smukłe nadwozie, to wszystko działało na wyobraźnię nabywców, i działa do dziś. To wciąż bez wątpienia jeden z najbardziej kultowych amerykańskich samochodów sportowych i jeden z nielicznych, który z powodzeniem może stawać obok europejskiej legendy tego okresu – Porsche 911. W zestawieniu z tym ostatnim Mustang wciąż jest o połowę tańszy, również gdy weźmiemy pod lupę najlepiej odrestaurowane egzemplarze, jak choćby okaz z ogłoszenia. Odbudowany od podstaw, ma doskonałą 5-litrową jednostkę V8 pod maską, manualną skrzynię 5-biegową, hamulce tarczowe z przodu, klimatyzację i elementy stylizacji Mach1. Jeździ świetnie, ale i wygląda obłędnie.

Ford Mustang Mach1
Rocznik: 1969
Przebieg: 1000 km
Pojemność: 4942 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 220 KM

Cena: 215000 PLN

Na sprzedaż jeden z największych klasyków motoryzacji świata. Auto w idealnym stanie technicznym i wizualnym, z silnikiem 302CiD V8 220 KM. Świeżo po odbudowie. Wszystko wygląda jak z fabryki. Pali na dotyk. Na sprzedaż od ręki. Jestem jedynym właścicielem. Sprzedaż bez pośredników. Auto bez wad prawnych.

Samochód doposażony w pięciostopniową skrzynię manualną, hamulce tarczowe z przodu i klimatyzację oraz elementy stylizacji z wersji Mach1.

Mógłbym o nim napisać książkę, ale znawcy wiedzą co to za auto, a na wszystkie pytania chętnie odpowiem przez telefon, bądź przy oględzinach na które serdecznie zapraszam.

Wszystkie zdjęcia przedstawiają moje auto i wygląda teraz tak jak na tych zdjęciach, zdjęcia zrobione tuż przed wystawieniem ogłoszenia.

Zmiana planów sprawiła, że chcę go sprzedać. Może zechcesz dopisać do historii tej legendy motoryzacji swój rozdział? Jeśli tak to dzwoń teraz 🙂 Jutro możesz już żałować, że moja oferta jest nieaktualna…

Telefon: +48 507 193 420
Miejscowość: Poznań