Honda Accord 2006 – 54900 PLN – Tychy

Honda Accord siódmej generacji to nie jest samochód, jakiego moglibyście się spodziewać na Giełdzie klasyków. Cóż zatem skłoniło nas do przedstawienia tej oferty? Cóż, stan samochodu i podejście do niego jego właściciela. Powiedzieć pedantyczny – to mało. Przeczytajcie opis i obejrzyjcie dokładnie zdjęcia. Przesuwa to granice, które sami potrafilibyśmy postawić, podczas opieki nad jakimkolwiek autem. Sama konfiguracja Hondy też jest ciekawa – najmocniejszy w tej generacji, 190-konny silnik ze skrzynią automatyczną. Niestety były to już czasy, gdy nie było w ofercie słynnego ATR,a, czyli Hondy Accord Type-R. Mamy nadzieję, że kolejnym razem obecny właściciel obierze za punkt swojego uwielbienia bardziej nietuzinkowy model.

Honda Accord
Rocznik: 2006
Przebieg: 88000 km
Pojemność: 2400 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 190 KM

Cena: 54900 PLN

Sprzedam Hondę Accord 2.4 benzyna 190 KM z 2006 r. z oryginalnym przebiegiem 88000 km w stanie bezkonkurencyjnym.
Oferta typowo kolekcjonerska.

Samochód jest w moich rękach od października 2016 roku, został zakupiony w Niemczech od pierwszego właściciela, gdzie od początku aż do chwili obecnej jest serwisowany w ASO. W ostatnim roku auto pokonało 2,5 tys. km. Stan techniczny i wizualny w zasadzie nie odbiegający od fabrycznie nowego pojazdu, pozbawiony rys czy jakichkolwiek uszkodzeń zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Tylna kanapa od nowości nigdy nie była używana i nie jest do dzisiaj. Coś takiego raczej się nie zdarza. Stan wnętrza śmiało oceniam na zero kilometrów.

Dla własnej satysfakcji dokonałem profesjonalnej korekty lakieru oraz felg, gdzie następnie została nałożona najwyższej klasy powłoka ceramiczna w cenie 3800 zł. Ponadto zostały zabezpieczone szyby oraz tapicerka. Po usłudze lakier został objęty gwarancją na okres 6 lat. Oprócz tego podwozie zostało poddane również profesjonalnej konserwacji poprzedzonej demontażem kompletnie całego zawieszenia wraz z piaskowaniem poszczególnych elementów w jednym z najlepszych warsztatów samochodowych w Polsce – Ślusarczyk w Tarnowie w kwocie 3700 zł (pełna dokumentacja zdjęciowa z wyżej wymienionego procesu wraz z fakturą do wglądu na miejscu).

Auto w pełnej możliwej wersji wyposażeniowej, m.in. z automatyczną skrzynią biegów, skórzaną tapicerka, nawigacją (płyta Polski i Europy z aktualizacją z kwietnia 2017 r.), aktywnym tempomatem, elektrycznym szyberdachem, żaluzją tylnej szyby, elektrycznymi podgrzewanymi fotelami, ksenonami itd.
Nowe tarcze, klocki, czujniki ABS.
Wypiaskowane, ocynkowane i polakierowane proszkowo kompletne zaciski najdroższym w całej gamie kolorów złotym lakierem. Wypiaskowane ponadto osłony blaszane, zwrotnice i inne elementy układu jezdnego. Wszystkie śruby w ocynku.
Tak zabezpieczonego podwozia nie jest w stanie zaoferować nam nawet sam dealer samochodów HONDA.

Nie sposób wymienić wszystkich inwestycji poniesionych przeze mnie, bo jest tego naprawdę masa, nie wspominając już o nowych dywanikach czy śrubach do kół (ASO HONDA).

Posiadam koła zimowe i letnie (2016/2017) CONTINENTAL CONTI CONTACT 5, obydwa komplety na oryginalnych felgach. Samochód użytkowany zimą sporadycznie, jedynie w suche dni. Użytkowany tylko przeze mnie. Zero pasażerów i zero bagażu. Samochód zalewany tylko na stacji SHELL paliwem V-POWER. Posiadam wszystkie paragony.

Auto świeżo po przeglądzie serwisowym w ASO HONDA JKK MOTO (30.05.2018 r.)

Zapewniam państwa, że nie znam nikogo innego, kto w taki sposób traktowałby samochód.
Ogólny stan nieporównywalny z żadnym modelem nawet VIII generacji, nie wspominając już o VII.

Ze względu na charakter pracy proszę o kontakt po godzinie 18:00, natomiast w weekendy jestem dostępny.
Samochód do obejrzenia w Tychach.
Zapraszam.

Telefon: +48 665 400 600
Miejscowość: Tychy