Honda Accord Aerodeck 1986 – 19500 PLN – Otmuchów

Honda Accord, zanim stała się rynkowym średniakiem, miała bardzo ciekawe odmiany. Przykładowo jej trzecia generacja (1985-89) dostępna była z bardzo ciekawym nadwoziem Aerodeck, czyli trzydrzwiowym kombi, które można określić tak modnym dzisiaj terminem „shooting brake”. Podobnie jak coupe i sedany na dalekowschodnich rynkach, otrzymała ona piękny smaczek w postaci chowanych przednich świateł. Była to pierwsza Honda, która otrzymała zawieszenie w postaci podwójnych wahaczy zarówno z przodu, jak i z tyłu, co zagwarantowało jej świetne prowadzenie. Dziś znalezienie takiego auta w bardzo dobrym stanie, bez śladów korozji, to niełatwe już zadanie, lecz oto jest, w ciekawym kolorze i z pięknie zachowanym wnętrzem.

Honda Accord Aerodeck
Rocznik: 1986
Przebieg: 143800 km
Pojemność: 2000 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 115 KM

Cena: 19500 PLN

Jestem pasjonatem yongtimerów, w swojej kolekcji mam jeszcze Volvo 740.
Do sprzedaży przedstawiam białego kruka, Honda Accord w wersji Aerodeck. Samochód pochodzi z 1986 roku, jest bezwypadkowy, bez korozji. Prowadzi się w sposób fenomenalny, silnik, skrzynia biegów oraz zawieszenie pracują bez jakichkolwiek uwag. Samochód został zakupiony za granicą i na kołach przejechał około 1000 km bez jakichkolwiek kłopotów. Przeszedł przegląd i procedurę uzyskania tablic zabytkowych, posiada ubezpieczenie OC na cały rok, przegląd bezterminowy – koszt ubezpieczenia OC to tylko 212 zł. Honda prezentuje się fenomenalnie.

Co warte podkreślenia, samochód jest w doskonałym stanie. Prowadzi się znakomicie, nie ściąga, zawieszenie pracuje bardzo cicho, silnik i skrzynia biegów są bardzo dynamiczne. Jest to wersja dwulitrowa, 115 konna.

Samochód jest bezwypadkowy. Nadwozie nie posiada najmniejszych śladów korozji. Podwozie samochodu jest w bardzo dobrej kondycji. Felgi oryginalne i opony są w dobrym stanie.
Wnętrze zachowane w świetnym stanie, bez uszkodzeń.

Stan pojazdu został zweryfikowany, egzemplarz nie wymaga żadnego większego wkładu finansowego.
Przebieg jest oczywiście potwierdzony w holenderskim urzędzie komunikacji RDW.
Samochód posiadał jednego właściciela przez 30 lat.
Dostępne faktury na około 5000 euro i kompletna dokumentacja serwisowa, rozrząd został wymieniony 20 tys. km temu.

Honda robi wrażenie pod każdym względem. W końcu to auto nietypowe, nie spotykane codziennie na ulicach…
Hondę sprzedaję z pełną dokumentacją serwisową, kompletem 2 kluczyków. Powodem sprzedaży jest zaangażowanie środków w innego youngtimera, tym razem prosto z Japonii. Szczerze polecam – tych aut już nie ma, a wartość z pewnością nie będzie z roku na rok mniejsza.

Telefon: +48 508 327 758
Miejscowość: Otmuchów