Honda VT 600 Shadow 1999 – 11900 PLN – Warszawa

Honda VT 600 Shadow ceniona jest za swój klasyczny wygląd i niezawodność. Oferuje styl choppera przy mniejszych rozmiarach, niższej masie i cenie, w zestawieniu z amerykańskimi pierwowzorami spod znaku H-D. Mimo, że to maszyna z końca lat 90-tych, wciąż stosowano w niej tradycyjne, gaźnikowe zasilanie. Wygodne siodło, piękne brzmienie silnika V2 oraz niski środek ciężkości pozwalają tu na wyjątkowo relaksującą jazdę. Ten egzemplarz wręcz imponuje stanem zachowania, będącym efektem przebiegu poniżej 12 tys. km i regularnego serwisu. Może być to ciekawa propozycja również dla młodych adeptów jednośladów – moc i stosunek mocy do masy pozwala użytkować go osobom z kategorią prawa jazdy A2.

Honda VT 600 Shadow
Rocznik: 1999
Przebieg: 11942 km
Pojemność: 583 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 38 KM

Cena: 11900 PLN

Posiadam na sprzedaż motocykl utrzymany w wyjątkowym stanie – Honda VT 600 (Shadow).

Posiadam go od 2006 roku, został dla mojej mamy przywieziony na zamówienie z Niemiec, ale przejechała się raz i stwierdziła, że motocykle nie są jej hobby, więc de facto od 11 lat ja go użytkuję.
W tym czasie przejechałem około 5000 km (to nie pomyłka – pięć tysięcy kilometrów).
Przebieg całkowity (prawdziwy) to 11942 km.

Stan jest wzorcowy. Olej był wymieniany nie rzadziej niż co 2 lata (lub kilkaset kilometrów). Przez ostatnie parę lat motocykl wyjeżdżał z garażu prawie wyłącznie w celu zrobienia rocznego przeglądu dopuszczającego do ruchu i na wymianę oleju, stąd chęć jego sprzedaży. Czy muszę dodawać, że w deszczu był jeżdżony mniej razy niż pierwiastek z dziewięciu? Zdjęcia w żaden sposób nie były przerabiane w Photoshopie, piękny niebieski lakier i chromy w doskonałym stanie prezentują się wspaniale na żywo.

Ten motocykl jest jednym z ostatnich przedstawicieli wyjątkowo prostej i udanej technologii – ostatni mohikanin z gaźnikowym zasilaniem, brak jakichkolwiek rozpraszaczy – tylko Ty i delektowanie się drogą.

Maszynę można obejrzeć w Warszawie na Mokotowie (tylko w słoneczne dni). Oczywiście zgadzam się na sprawdzenie stanu technicznego w dowolnym punkcie w Warszawie.

Oprócz sprzedaży za gotówkę rozważę zamianę za Hondę VFR 800 z lat 2001-2004 (nie zakładam stanu równie dobrego jak prezentowanej tutaj Shadow, ale im bardziej zbliżony tym lepiej).

Telefon: +48 574 588 001
Miejscowość: Warszawa