Jaguar XJ 2.7D X350 2007 – 57900 PLN – Radom

To był jeden z bardziej pamiętnych pojedynków w historii legendarnego Top Gear. Jeremy Clarkson i Jaguar XJ 2.7D X350 vs. Hammond i Volkswagen Polo BlueMotion vs. James May i Subaru Legacy Diesel. Zwycięzcą miał być ten, kto pierwszy dotrze ze Bazylei do Blackpool. Odległość wynosiła 750 mil, a zasada była prosta – zakaz tankowania, wszystko na jednym baku. Podwójnie doładowany Jag zdawał się być bez szans – wszak nawet jego zasięg podawany przez producenta był niższy od dystansu wyścigu. Kiedy Hammond i May kombinowali, jak pojechać ekonomicznie, Jeremy ruszył w pełnym pędzie autostradami, licząc na to, że opróżni zbiornik paliwa we Francji, później koło swojego domu, a finalnie – wygrał. To był wielki triumf brytyjskiej motoryzacji i bodaj największy hołd, jaki otrzymała w telewizji ta wspaniała, jak również ekonomiczna, brytyjska limuzyna.

Jaguar XJ 2.7D X350
Rocznik: 2007
Przebieg: 148000 km
Pojemność: 2700 cm³
Rodzaj paliwa: diesel
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 207 KM

Cena: 57900 PLN

Wyposażenie:
– pneumatyczne zawieszenie,
– nawigacja satelitarna,
– ABS, ESP,
– elektryczne szyby,
– zmieniarka cd,
– radio,
– hamulec ręczny elektryczny,
– domykana klapa bagażnika,
– wykończenie wnętrza w drewnie,
– skórzana tapicerka,
– welurowe dywaniki.

Na sprzedaż Jaguar XJ 2.7 diesel w stanie idealnym.
Po kapitalnej renowacji mechanicznej w postaci wymiany wielu podzespołów na nowe, m.in pompa ABS, renowacja skrzyni biegów, wymiana przewodów silnikowych i wiele wiele innych.
W samochodzie została odświeżona tapicerka skórzana (usunięte pęknięcia i zadrapania) oraz została nałożona powłoka ceramiczna. Samochód nie wymaga nakładów finansowych.
Ubezpieczenie do 08/2020.
Sprzedawany na podstawie faktury VAT MARŻA.

Telefon: +48 733 455 322
Miejscowość: Radom