Jaguar XJ6 Daimler XJ40 1987 – 26000 PLN – Wrocław

Brytyjska motoryzacja jest inna niż wszystko na świecie. Jaguary to zawsze warte uwagi samochody, szczególnie gdy przygarniemy kota w ciekawej wersji i w bardzo dobrym stanie. Samochód z ogłoszenia, Jaguar XJ6 Daimler XJ40, to niegdyś najbogatsza wersja wyposażenia. W zestawie mamy tu chromowane listwy na bokach karoserii, inne drewno na desce rozdzielczej, rozkładane stoliki w oparciach foteli oraz dodatkowe lampki do czytania. Tak luksusowego i przytulnego zarazem wnętrza nie znajdziemy w żadnym innym samochodzie w tym budżecie. Gratis – zjawiskowa kombinacja kolorystyczna.

Jaguar XJ6 Daimler (XJ40)
Data produkcji: 1987
Pojemność silnika: 3588 ccm
Moc silnika: 184 KM
Przebieg: 113,207 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Daimler serii XJ40 sprowadzony z Camorino, Szwajcaria od pierwszego właściciela (ur. 1948). Egzemplarz z niewielkim przebiegiem w pięknej kombinacji kolorystycznej. Zachowany wciąż w oryginalnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania i upływu czasu.

Nadwozie nie posiada korozji i jeśli ma to dla kogoś znaczenie ma wciąż w większości oryginalny lakier. Elementy chromowane w idealnym stanie. Fabryczna złota naklejka, dekor po bokach ma drobne ubytki i dobrze byłoby nakleić nową. Niektóre elementy plastikowe i uszczelki noszą ślady upływu czasu, jednak w porównaniu z innymi egzemplarzami są w ponadprzeciętnym stanie. Lakier bez większych uszkodzeń czy wgnieceń.

Wnętrze jest kompletne, tapicerka bez ubytków, widocznych przetarć czy śladów zużycia. Skóra jest zachowana w bardzo dobrym stanie, komplet fabrycznych dywaników w kolorze nadwozia. Podsufitka fabryczna, nie odkleja się. Elementy drewniane w dobrym stanie, jednak z widocznymi śladami upływu czasu i małymi pęknięciami lakieru.

Samochód jest sprzedawany na oryginalnych felgach aluminiowych Jaguara, wzór „teardrop” z dobrymi oponami. Taki sam wzór jak koło zapasowe widoczne na zdjęciach.

Wykonane prace: nowy akumulator, przegląd klimatyzacji wraz z uzupełnieniem czynnika, nowy wąż wspomagania, nowe uszczelki przedniej i tylnej szyby, po wyjęciu szyb oczyszczenie i zabezpieczenie przedniego oraz tylnego podszybia – słabego punktu Jaguara, polakierowana proszkowo belka tylnego zderzaka, nowe łączniki gumowe i śruby montażowe tylnego zderzaka.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Cena 26’000 PLN zawiera kompletne opłaty, które zostały już wykonane.
Samochód odbierasz w tej cenie zatankowany do pełna, z wykonanymi tłumaczeniami dokumentów, pierwszym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC na 30 dni, gotowy do rejestracji w RP.

Zapraszamy do kontaktu pod tel. +48 791 515 905 (Michał), +48 661 737 676 (Daniel), +48 698 848 416 (Aleksander).
Zapytania mailowe prosimy kierować pod info@klasykagatunku.pl.

Najciekawsze samochody klasyczne, youngtimery i przyszłe klasyki na sprzedaż.