KlasykaGatunku.pl

Jaguar XJ8 X308 2000 – SPRZEDANY

Jaguar XJ8 X308 to stylowy Brytyjczyk – mocny, luksusowy, niepowtarzalny w swojej formie i kształcie, nawiązującym do klasycznej serii XJ. To przedstawicieli najbardziej luksusowej linii modelowej marki. X308 była trzecią i ostatnią ewolucją platformy XJ40, rozwijanej od 1986 roku i oferowanej w latach 1997-2003. Zachowała swój charakterystyczny kształt z zaokrągloną maską z czterema reflektorami, niską linią dachu i opadającą ku tyłowi linią nadwozia. To samochód nie królujący przestrzenią wewnątrz, lecz bogato wyposażony, z nowoczesnym silnikiem V8, automatyczną skrzynią biegów i gustownym wnętrzem. To zawsze interesująca propozycja dla tych, którzy lubią brytyjskie, arystokratyczne podejście do motoryzacji. Dalekie od niemieckiej sztampy, kochane przez indywidualistów i miłośników dobrego stylu. Tu – w smakowitym zestawieniu kolorystycznym, w pięknym stanie, z udokumentowaną historią.

Jaguar XJ8 Sovereign 4.0 X308
Rok produkcji: 2000
Pojemność silnika: 3996 ccm
Moc: 284 KM / 209 kW
Przebieg: 168,682 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Jaguar XJ serii X308 w kolorze granatowym z beżową skórzaną tapicerką. Sprowadzony z Lozanny, Szwajcaria od drugiego właściciela. Zachowany w bardzo dobrym stanie, garażowany i serwisowany u dealera Jaguara Emil Frey.

Nadwozie w bardzo dobrym stanie, bez widocznych uszkodzeń. Brak również śladów korozji. Lakier jest prawdopodobnie fabryczny, miernik pokazuje zbliżone grubości lakieru. W przedniej części minimalne odpryski lakieru od kamieni. Malowane ręcznie dekory po bokach zachowane w całości. Lampy nie posiadają odprysków od kamieni ani pęknięć. Listwy chromowane i emblematy w bardzo dobrym stanie. Szyby wciąż fabryczne. Akcesoryjna oryginalna figurka Jaguara na masce.

Wnętrze utrzymane w bardzo dobrym stanie, z minimalnymi śladami użytkowania. Skórzana tapicerka nie wykazuje śladów zużycia ani nie posiada żadnych przetarć czy uszkodzeń. Wykończenia drewniane wciąż w dobrym stanie. Kierownica nie ma przetarć skóry. Wyposażenie kompletne i sprawne. Fabryczne dywaniki w bardzo dobrym stanie.

W bagażniku nieużywane koło dojazdowe, podnośnik oraz kompletny zestaw narzędzi. Felgi nie mają widocznych uszkodzeń, dekle są jak nowe. Komplet dobrych opon letnich Falken.

Wykonane prace:
– nowy pasek klinowy,
– wymiana oleju wraz z filtrem na Millers Trident.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.