Kontakt

Strona www.gieldaklasykow.pl to najlepsze miejsce do zakupu bądź sprzedaży klasycznego pojazdu, youngtimera bądź przyszłego klasyka. Skupiamy renomowanych sprzedawców, hobbistów i kolekcjonerów, prezentujemy najciekawsze oferty z kraju i ze świata. Giełda klasyków notuje ponad pół miliona odwiedzin miesięcznie i jest najpopularniejszym serwisem tego typu w Polsce.

api

Giełdę klasyków prowadzi Adam Piotrowski. Fotograf, grafik, a także fan wszystkiego co piękne i pachnie benzyną. Na co dzień poza klasykami prowadzi Studio Dada, zajmując się fotografią, ostatnimi czasy głównie motoryzacyjną.

Kontaktować się ze mną Państwo możecie pisząc na adres: info@gieldaklasykow.pl.

Uwaga

Mimo jak najlepszych chęci autor bloga nie ponosi odpowiedzialności za stan techniczny, bezpieczeństwo i legalność oferowanych samochodów oraz prawdziwość informacji podawanych przez sprzedających oraz komentujących ogłoszenia.

Każde ogłoszenie otrzymuje przygotowany przeze mnie autorski wstęp, będący powiązaniem wiedzy z historii motoryzacji z subiektywną oceną oferty na podstawie zdjęć i opisu sprzedającego, publikowanego pod zdjęciami.

Za treść reklam umieszczonych w serwisie odpowiadają reklamodawcy.

Najciekawsze samochody klasyczne, youngtimery i przyszłe klasyki na sprzedaż.