KlasykaGatunku.pl

Lexus ES 300 1992 – 19500 PLN – Wrocław

Lexus ES 300 generacji XV10 to model, który może na naszych ulicach budzić zaskoczenie. Nie był nigdy oferowany w Europie, a w Japonii można było go spotkać pod nazwą Toyota Windom. Konstrukcyjnie wiele wspólnego ma z Toyotą Camry V30, a różnice sprowadzały się do przeprojektowanego zawieszenia, dodatkowych wygłuszeń w kabinie, bogatszego wyposażenia i całkowicie odmienionej stylistyki, która przywoływać miała flagowy model LS. Ten egzemplarz pochodzi oryginalnie z tynku amerykańskiego, choć od 1993 roku użytkowany był w Szwajcarii. Pod jego maską odnajdziemy silnik 3VZ-FE, czyli trzylitrowe, 24-zaworowe V6, gwarantujące długą i bezproblemową eksploatację.

Lexus ES 300
Data produkcji: 1992
Pojemność silnika: 2995 ccm
Moc: 188 KM / 138 kW
Przebieg: 175,099 mil
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Lexus ES 300 w kolorze biała perła z beżową skórzaną tapicerką. Sprowadzony z Bellach, Szwajcaria od drugiego właściciela. Zachowany w dobrym stanie z normalnymi śladami użytkowania. Ten model Lexusa nie był oferowany w Europie. Został kupiony jako nowy w 1992 roku przez obywatela Szwajcarii w Phoenix, Arizona. W 1993 sprowadzony na mienie przesiedleńcze do Szwajcarii i tam użytkowany. Dwa pierwsze serwisy wykonane w USA, pozostałe w Szwajcarii. Kompletna dokumentacja serwisowa, trzy książki serwisowe i książka badań spalin „Abgas”.

Nadwozie w dobrym stanie, z normalnymi śladami użytkowania. Brak jakichkolwiek widocznych śladów korozji. Lakier nie posiada widocznych uszkodzeń, wgnieceń czy rys. Przedni zderzak posiada kilka odprysków od kamieni. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie, posiada w większości fabryczny lakier.

Wnętrze zachowane w dobrym stanie, jednak posiada kilka drobnych śladów używania i upływu czasu. Skórzana tapicerka jest ładnie utrzymana, z małymi śladami użytkowania, szczególnie na fotelu kierowcy. Nie ma połamanych czy poniszczonych plastików. Kierownica jak nowa, musiała być niedawno obszyta nową skórą, co jest wykonane profesjonalnie. Na wybieraku biegów widoczne delikatne przetarcie skóry. Wyposażenie kompletne i sprawne. Fabryczne welurowe dywaniki wciąż w dobrym stanie. Radio zostało kiedyś wymienione na nowoczesne, ale stare jest w komplecie.

W bagażniku nieużywane koło zapasowe, podnośnik oraz kompletny zestaw akcesoriów. Felgi nie mają widocznych uszkodzeń poza drobnymi odpryskami lakieru w okolicach gniazd śrub. Komplet dobrych opon.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Millers 5w-30,
– lakier zabezpieczony powłoką kwarcową.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Cena wynosi 19’500 PLN i zawiera kompletne opłaty, które zostały już wykonane. W tej cenie odbierasz pojazd zatankowany do pełna, z pierwszym przeglądem technicznym, wykonanymi tłumaczeniami dokumentów, z wykupionym ubezpieczeniem OC na 30 dni, gotowy do rejestracji w RP.

Istnieje również możliwość dowiezienia pod adres nowego właściciela.

Zapraszamy do kontaktu pod tel. +48 791 515 905 (Michał),
+48 661 737 676 (Daniel).
Zapytania mailowe prosimy kierować pod info@klasykagatunku.pl