KlasykaGatunku.pl

Lexus GS 430 2001 – SPRZEDANY

Lexus GS 430 to samochód klasy wyższej, świetnie wyciszony oraz wykonany, gwarantujący pierwszorzędne wrażenia z jazdy. Stanowi kwintesencję japońskiej motoryzacji z jej najlepszego okresu. Ta prawdziwa oaza spokoju zapewnia komfort podróżowania na najwyższym poziomie, a zadowoleni z niej będą miłośnicy komfortu i luksusowych przestrzeni. Okaz wystawiony na sprzedaż ma obecnie jedynie 118 tysięcy kilometrów przebiegu. Używany był “przysłowiowego”, szwajcarskiego dziadka, który pomimo swoich 80 wiosen na karku zdołał zachować samochód od nowości do teraz w nienaruszonym stanie. Z automatyczną skrzynią biegów i 4,3 litrowym silnikiem V8 generującym 286 KM przyjemność może sprawić obecnie każdemu, niezależnie od wieku.

Lexus GS 430
Data produkcji: 2001
Pojemność silnika: 4293 ccm
Moc: 286 KM
Przebieg: 118,430 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Lexus GS 430 w bardzo dobrym stanie zachowania. Minimalny przebieg 118 tysięcy kilometrów. Kupiony przez nas bezpośrednio od pierwszego właściciela (ur. 1938) w Gossau, Szwajcaria.

Samochód posiada kompletną dokumentację serwisową. Ostatni przegląd techniczny MFK wykonany w dniu 26.04.2017.

Stan zachowania samochodu jest wzorowy. Brak wgnieceń, głębszych rys czy innych wad, felgi posiadają drobne zarysowania.

Wnętrze zachowane w należytej czystości. Skórzana tapicerka nie wykazuje śladów zużycia, żadne elementy nie są powycierane. Wykończenia drewniane bez pęknięć czy rys. Wyposażenie kompletne i sprawne. Komplet welurowych dywaników.

Nadwozie i spód auta bez korozji. Elementy w komorze silnika również nie posiadają nalotu korozji typowej dla tego modelu.

Wykonane prace: nowe tarcze i klocki przód, nowe górne wahacze przednie, przednie sworznie, części zakupione w ASO Lexus.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.