Lexus GS 430 2001 – 42500 PLN – Wrocław

Lexus GS 430 to samochód klasy wyższej, świetnie wyciszony oraz wykonany, gwarantujący pierwszorzędne wrażenia z jazdy. Stanowi kwintesencję japońskiej motoryzacji z jej najlepszego okresu. Ta prawdziwa oaza spokoju zapewnia komfort podróżowania na najwyższym poziomie, a zadowoleni z niej będą miłośnicy komfortu i luksusowych przestrzeni. Okaz wystawiony na sprzedaż z ciemno-zielonym lakierem w połączeniu z kremową skórzaną tapicerką prezentuje się wspaniale. Z automatyczną skrzynią biegów i 4,3 litrowym silnikiem V8 o mocy 281 KM sprawi, że każdą drogę pokona się sprawnie i z przyjemnością. W świetnym stanie zachowania, bez oznak korozji i z pewną historią, nowego właściciela wozić będzie jeszcze wiele lat.

Lexus GS 430
Data produkcji: 2001
Pojemność silnika: 4293 ccm
Moc: 281 KM
Przebieg: 178,118 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Lexus GS 430 w perfekcyjnym stanie zachowania. Doskonała kolorystyka, ciemno-zielony lakier w połączeniu z kremową skórzaną tapicerką. Kupiony przez nas od pierwszego właściciela (ur. 1950) w Zurychu, Szwajcaria.

Samochód był regularnie serwisowany w tym samym autoryzowanym salonie Lexus-a sieci Emil Frey. Książka serwisowa dokumentuje 15 pełnych przeglądów od nowości, w tym wymianę rozrządu przy 154,868 km.

Ostatni serwis został wykonany dnia 10.04.2017 przy przebiegu 176,638 km.

Komplet nowych opon Continental Premium Contact 6. Wraz z autem są jeszcze drugie felgi, drugi komplet dobrych opon i drugie śruby/zabezpieczenia do felg.

Ponadto samochód został przez nas zakupiony ze świeżym badanie technicznym MFK/Abgas ważnym do kwietnia 2019 roku.

Komplet trzech kluczy z pilotem i oryginalnymi brelokami.

Stan zachowania samochodu z zewnątrz robi ogromne wrażenie. Brak wgniotek, głębszych rys czy innych wad, felgi nie posiadają uszkodzeń. Przedni i tylny zderzak mają drobne zarysowania i odpryski.

Wnętrze zachowane w należytej czystości. Skórzana tapicerka nie wykazuje śladów zużycia, żadne elementy nie są powycierane. Wykończenia drewniane bez pęknięć czy rys. Wyposażenie kompletne i sprawne.

Nadwozie i spód auta bez korozji. Elementy w komorze silnika również nie posiadają nalotu korozji typowej dla tego modelu.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów. Wraz z autem otrzymujesz dokumentację serwisową i trzy kluczyki.

Cena wynosi 42’500 PLN. W tej cenie odbierasz pojazd zatankowany do pełna, z pierwszym przeglądem technicznym, wykupionym ubezpieczeniem OC na 30 dni.

Istnieje również możliwość dowiezienia pod adres nowego właściciela.

Zapraszamy do kontaktu pod tel. +48 791 515 905 (Michał),
+48 698 848 416 (Aleksander).
Zapytania mailowe prosimy kierować pod info@klasykagatunku.pl

Najciekawsze samochody klasyczne, youngtimery i przyszłe klasyki na sprzedaż.