Lexus LS 400 1996 – 69000 PLN – Pruszków

Mało było w historii motoryzacji samochodów, które okazywały się być o wiele lepsze, niż spodziewali się początkowo użytkownicy i konkurencja. Nie ma tu jednak miejsca na przypadek. Lexus LS 400 jest owocem trwającego 6 lat projektu, przy którym pracowało niemal 4 tysiące osób. Powstawał w japońskim dążeniu do perfekcji, bez oglądania się na koszty, z wiarą w końcowy sukces. W efekcie gwarantował świetną jakość wykonania i doskonały komfort, lecz najbardziej zadziwiające jest jego serce. 32-zaworowe V8 należy do najlepiej wyważonych konstrukcji w historii i zadowala się zdecydowanie mniejszą ilością paliwa, niż wskazywałaby pojemność silnika i spalanie konkurencji. Wynik 9 l/100 km przy autostradowych prędkościach zdecydowanie przekraczających te dozwolone w Polsce jest tu absolutnie na porządku dziennym.

Lexus LS 400
Rocznik: 1996
Przebieg: 93900 km
Pojemność: 3960 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 264 KM

Cena: 69000 PLN

Samochód w doskonałym stanie mechanicznym i wizualnym. Pochodzi z rynku niemieckiego, gdzie posiadał jednego właściciela. Zarejestrowany i ubezpieczony w Polsce.

Komplet dokumentów i kluczyków, łącznie z oryginalną fakturą zakupu i wydrukami TÜV. Od nowości nie użytkowany zimą. Lakier i podwozie w doskonałym i oryginalnym stanie. Wnętrze nie nosi śladów zużycia i pachnie nowością. Samochód serwisowany na bieżąco. W ostatnim czasie wymieniono m.in. kompletny rozrząd, wszystkie płyny, filtry, tarcze i klocki hamulcowe na obu osiach. Wykonano sprawdzenie geometrii oraz serwis klimatyzacji. Samochód ma również nowe opony i jest w pełni przygotowany do eksploatacji.

Ostatni przegląd w ASO przy 90000 km. Oferta dla bardzo wymagającego Klienta. LS 400 w takim stanie i z tak niskim, potwierdzonym przebiegiem jest obecnie nieosiągalny, a ceny zaczęły iść w górę. Prosimy o kontakt tylko poważnie zainteresowane osoby.

Telefon: +48 732 777 787
Miejscowość: Pruszków

Najciekawsze samochody klasyczne, youngtimery i przyszłe klasyki na sprzedaż.