KlasykaGatunku.pl

Lexus LS 400 1998 – SPRZEDANY

Lexus LS 400 ma wszystko co trzeba, by przyjąć go w garażu. Elegancki, komfortowy i dopracowany od A do Z, nie boi się żadnej konkurencji. Jego silnik V8 to dzieło sztuki, potrafiące pogodzić ogień z wodą, czyli gładką i równą pracę z niskim spalaniem paliwa i świetnymi osiągami. Model debiutował w 1989 roku, by w 1994 przejść głęboką modernizację. W 1997 roku samochód przeszedł face lifting i taki właśnie model (UFC 20 II) prezentowany jest w ogłoszeniu. Zastosowane zostały nowe reflektory, atrapa chłodnicy, światła przeciwmgłowe, a przednie kierunkowskazy zintegrowane zostały wraz z reflektorami. Legitymuje się mocą 284 KM, co pozwala mu osiągnąć pierwszą setkę w czasie poniżej 7 sekund, choć szczerze mówiąc… gdy widzi się tak pięknie skonfigurowany i utrzymany egzemplarz, to wręcz nie wypada dociskać gazu do dechy.

Lexus LS 400
Rok produkcji: 1998
Pojemność silnika: 3969 ccm
Moc silnika: 284 KM
Przebieg: 283,000 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Lexus LS400 w kolorze granatowym z beżową skórzaną tapicerką. Samochód sprowadzony od pierwszego właściciela (Dr. ur. w 1944) ze Szwajcarii. Zachowany w bardzo dobrym stanie z minimalnymi śladami użytkowania.

Nadwozie nie posiada korozji, widocznych uszkodzeń, wgnieceń. Jeśli to dla kogoś istotne, posiada wciąż fabryczny lakier.

Wnętrze jest kompletne, tapicerka w doskonałym stanie bez widocznych uszkodzeń, przetarć czy śladów zużycia. Dywaniki wyglądają jak nowe. Plastiki, kierownica, lewarek wciąż matowe.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.