KlasykaGatunku.pl

Lexus LS 400 UCF20 1998 – SPRZEDANY

Lexus LS 400 UCF20 to druga generacja reprezentacyjnego modelu. Debiutował w 1994 roku, witając użytkowników przedłużonym rozstawem osi i zmodyfikowanym silnikiem V8. Wzmocniona została sztywność karoserii, poprawiona aerodynamika, zmodyfikowane zawieszenie i hamulce, udoskonalony system audio. W 1997 roku model przeszedł lifting, podczas którego zmodyfikowano przednią partię samochodu (nowe światła, halogeny w zderzaku) i zamontowano 5-biegową skrzynię automatyczną. Perfekcyjnie dopracowana konstrukcja nawet po dwóch dekadach może doskonale sprawdzać się w podróży. To świetna propozycja dla wszystkich, którzy nie znoszą małych, uturbionych silniczków. 4-litrowe V8 to dla prawdziwego motomaniaka zawsze jest prawidłowa odpowiedź.

Lexus LS 400 UCF20
Rok produkcji: 1998
Pojemność silnika: 3969 ccm
Moc silnika: 276 KM / 203 kW
Przebieg: 75,364 mil
Skrzynia biegów: automatyczna

Lexus LS 400 w kolorze czarnym z czarną skórzaną tapicerką. Samochód sprowadzony z Yokohama, Japonia. Zachowany w dobrym stanie ze śladami użytkowania i upływu czasu.

Nadwozie jest wolne od jakiejkolwiek korozji. Posiada w większości fabryczny lakier. Maska posiada małe rysy, które widać pod słońce, co zostało uwidocznione na zdjęciach. Poza tym normalne ślady użytkowania.

Wnętrze jest kompletne, tapicerka bez widocznych uszkodzeń, drobne ślady użytkowania na fotelu kierowcy i kierownicy. Komplet fabrycznych welurowych dywaników w dobrym stanie. Fabryczne radio.

Felgi nie mają uszkodzeń na rantach, założony komplet nowych opon Toyo Proxes CF2.

Wykonane prace:
– wymiana oleju w silniku wraz z filtrem
– wymiana oleju w skrzyni wraz z filtrem
– komplet nowych opon Toyo Proxes CF2
– uzupełnienie czynnika w układzie klimatyzacji

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.