KlasykaGatunku.pl

Lexus LS 400 UFC10 1992 – SPRZEDANY

Lexus LS 400 UFC10 ma wszystko co trzeba, by przyjąć go w garażu. Elegancki, komfortowy i dopracowany od A do Z, nie boi się żadnej konkurencji. Jego silnik V8 to dzieło sztuki, potrafiące pogodzić ogień z wodą, czyli gładką i równą pracę z niskim spalaniem paliwa i świetnymi osiągami. Model debiutował w 1989 roku, na zawsze zmieniając obraz rynku marek klasy premium. Tak egzemplarz ze szwajcarskim rodowodem, z pełną dokumentacją, w pięknej konfiguracji kolorystycznej ciemnozielonego lakieru z beżową, skórzaną tapicerką, z pewnością stanowi ogromną pokusę.

Lexus LS 400
Data produkcji: 1992
Pojemność silnika: 3997 ccm
Moc: 245 KM / 180 kW
Przebieg: 172,211 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Lexus LS 400 w kolorze ciemno-zielonym z beżową skórzaną tapicerką. Sprowadzony z Zurychu, Szwajcaria od pierwszego właściciela, bardzo majętnego Pana ur. w 1927 (zdjęcia dokumentów w galerii). Zachowany w bardzo dobrym stanie, garażowany i serwisowany co roku w ASO Lexus Emil Frey. Samochód nawet jeździł na wymiany opon i myjnię do ASO Emil Frey. Zachowana kompletna dokumentacja serwisowa, certyfikat odbioru nowego auta, dwa kluczyki z pilotem.

Nadwozie w bardzo dobrym stanie, bez widocznych uszkodzeń. Brak widocznych śladów korozji. Lakier nie posiada wgnieceń ani głębszych rys. Drobne odpryski od kamieni w przedniej części pojazdu. Minimalne ryski na przednim i tylnym zderzaku. Jeśli to dla kogoś istotne, posiada w całości fabryczny lakier.

Wnętrze zachowane we wzorowym stanie. Skórzana tapicerka nie wykazuje śladów zużycia, jest matowa i nie ma żadnych przetarć ani uszkodzeń. Kierownica i lewarek bez przetarć. Wykończenia drewniane bez pęknięć czy rys. Wyposażenie kompletne i sprawne. Komplet oryginalnych welurowych dywaników w ładnym stanie.

W bagażniku nieużywane koło zapasowe, podnośnik oraz kompletny zestaw narzędzi. Felgi nie mają zarysowań czy otarć. Opony są prawie nowe.

Wykonane prace: brak

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.