KlasykaGatunku.pl

Lexus LS 400 UFC20 1996 – SPRZEDANY

Lexus LS 400 UFC20 ma wszystko co trzeba, by przyjąć go w garażu. Elegancki, komfortowy i dopracowany od A do Z, nie boi się żadnej konkurencji. Jego silnik V8 to dzieło sztuki, potrafiące pogodzić ogień z wodą, czyli gładką i równą pracę z niskim spalaniem paliwa i świetnymi osiągami. Model debiutował w 1989 roku, na zawsze zmieniając obraz rynku marek klasy premium. Taki egzemplarz ze szwajcarskim rodowodem, od pierwszego właściciela, z pełną dokumentacją, z niewysokim przebiegiem, w pięknej konfiguracji kolorystycznej granatowego lakieru z beżową, skórzaną tapicerką, z pewnością stanowi ogromną pokusę.

Lexus LS 400
Rok produkcji: 1996
Pojemność silnika: 3969 ccm
Moc: 264 KM / 209 kW
Przebieg: 112,311 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Lexus LS 400 w kolorze granatowym z beżową skórzaną tapicerką. Sprowadzony z Genewy, Szwajcaria od pierwszego właściciela, prawnika ur. w 1953 (zdjęcia dokumentów w galerii). Zachowany w bardzo dobrym stanie, garażowany i serwisowany w ASO Lexus Emil Frey. Kompletna dokumentacja serwisowa, oryginalna faktura zakupu z 1997 roku, dwa kluczyki z pilotem.

Nadwozie w bardzo dobrym stanie, bez widocznych uszkodzeń. Brak widocznych śladów korozji. Lakier nie posiada wgnieceń ani głębszych rys. Prezentuje się nienagannie.

Wnętrze zachowane we wzorowym stanie. Skórzana tapicerka nie wykazuje śladów zużycia, jest matowa i nie ma żadnych przetarć ani uszkodzeń. Kierownica i lewarek bez przetarć. Wykończenia drewniane bez pęknięć czy rys. Wyposażenie kompletne i sprawne. Komplet oryginalnych welurowych dywaników w dobrym stanie. W desce małe ślady po zainstalowanym kiedyś telefonie z zestawem głośnomówiącym.

W bagażniku nieużywane koło zapasowe, podnośnik oraz kompletny zestaw narzędzi. Felgi nie mają zarysowań czy otarć, wyglądają jak nowe. Opony są nowe.

Wykonane prace:
– komplet nowych opon Pirelli P7 we właściwym rozmiarze
– nowy akumulator Banner
– wymiana oleju w silniku wraz z filtrem na Motul 5w40
– nowe siłowniki maski

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.