Lexus LS 430 President 2003 – 45900 PLN – Poznań

Lexus LS 430 President ma pod maską 8 cylindrów w układzie widlastym, ale to nie znaczy, że huk i warkot rozsadzą nam głowę, jak w amerykańskim muscle car. Ten samochód serca zdobywa w zupełnie inny sposób. To mistrz ogłady i gładkiego brzmienia, na którego silniku zdołasz ustawić monetę na sztorc w trakcie jego spokojnej pracy. Nie zachwycisz się nim patrząc na jego sylwetkę z dowolnej perspektywy. To jest po prostu opakowanie, stworzone w taki sposób, by jego prawdziwą wartość odkryć po zajęciu miejsca w kabinie, uruchomieniu doskonałego sprzętu audio, włączeniu klimatyzacji i wentylacji foteli w gorący dzień, oraz przejechaniu trasy choćby to miało być 1000 kilometrów w ciągu jednego dnia. Ta zdobyć serce może każdego klienta, o ile jest idealnie zachowanym egzemplarzem. Ten sprowadzony z Hiszpanii okaz w świetnie wyposażonej wersji President zdaje się być doskonałym kandydatem do zajęcia miejsca w garażu.

Lexus LS 430 President
Rocznik: 2003
Przebieg: 161300 km
Pojemność: 4293 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 283 KM

Cena: 45900 PLN

Na sprzedaż Lexus LS 430 w wersji President wyprodukowany w 2003 r., sprowadzony z Hiszpanii.
Auto z przebiegiem zaledwie 161300 km potwierdzonym książką serwisową prowadzoną do 2016 r. Do dokumentacji dołączam plik faktur na kwotę kilku tysięcy euro. Serwisowany w ASO Lexusa.
Samochód znajduje się w fenomenalnym stanie wizualnym i mechanicznym.
Silnik pracuje równo i praktycznie bezgłośnie, jest czysty i nie posiada żadnych wycieków oleju. Serwis olejowy zrobiony niedawno jeszcze w Hiszpanii. Rozrząd wymieniony przy przebiegu 120000 km.
Skrzynia biegów działa perfekcyjnie, aksamitnie zmienia biegi oraz reaguje szybką i płynną redukcją przy mocniejszym przyspieszaniu. Zawieszenie jest ciche i komfortowe w prowadzeniu. W opcji ze sportowym tłumieniem amortyzatorów auto lepiej trzyma się w zakrętach, natomiast w ustawieniu maks. Komfort nie czuć nierówności na drodze.
Samochód nie posiada żadnej korozji, lakier znajduje się w przepięknym stanie. Tylko niewielkich odprysków można doszukać się na przednim zderzaku.
Wnętrze pojazdu również wykazuje bardzo niewielkie oznaki zużycia, zarówno elementy skórzane, jak i drewniane są w bardzo dobrym stanie zachowania.
Całe bogate wyposażenie pojazdu jest w pełni sprawne, począwszy od zmieniarki CD znajdującej się w panelu środkowym, poprzez lodówkę, skończywszy na wentylowanych, regulowanych i wyposażonych w masaże fotelach tylnej kanapy.
Auto posiada ekran dotykowy, który stanowi centrum sterowania większością funkcji wyposażenia samochodu. Jest łatwy i bardzo intuicyjny w obsłudze.
Nagłośnienie pojazdu jest absolutnie fenomenalne!
Jeżeli szukacie Państwo jednej z najwygodniejszych oraz bezawaryjnych limuzyn do podróżowania, jednocześnie nie tracących już prawie na wartości, ten model okaże się z pewnością trafnym wyborem.
Zapraszam do kontaktu i spełniania marzeń:)

Telefon: +48 535 987 638
Miejscowość: Poznań