Lexus LS 400 1996 – 27900 PLN – Poznań

Lexus LS 400 jest owocem 6-letniego projektu, przy którym pracowały 4 tysiące osób. Powstawał w japońskim dążeniu do perfekcji, bez oglądania się na koszty, z wiarą w końcowy sukces. Rezultat był olśniewający. Z zewnątrz elegancki, o właściwych proporcjach, nie miał nawet nuty ekstrawagancji. To były inne czasy niż dziś. Teraz najnowsze BMW musi przerażać wielkością swojego grilla, wówczas nie chodziło o to, by imponować komukolwiek, a jedynie dobrze wykonać powierzone zadania. Lexus gwarantował świetną jakość wykonania i doskonały komfort, lecz nie rzucał się w oczy. Był projektowany dla ludzi majętnych, lecz skromnych. Zakochać się można w sposobie, w jaki jeździ. 32-zaworowe V8 należy do najlepiej wyważonych konstrukcji w historii i zadowala się zdecydowanie mniejszą ilością paliwa, niż wskazywałaby pojemność silnika i spalanie konkurencji. Wynik 9 l/100 km przy autostradowych prędkościach zdecydowanie przekraczających te dozwolone w Polsce jest tu absolutnie na porządku dziennym. Nic nie stoi na przeszkodzie, by taki egzemplarz japońskiej limuzyny nabyć i eksploatować choćby dziś.

Lexus LS 400
Rocznik: 1996
Przebieg: 249500 km
Pojemność: 3969 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 285 KM

Cena: 27900 PLN

Na sprzedaż Lexus LS 400 drugiej serii w klasycznym połączeniu grafitowej karoserii z czarnym wnętrzem.
Wyprodukowany w 1996 r., sprowadzony z Hiszpanii.

Auto z przebiegiem 249500 km z książką serwisową. Ostatnia wymiana rozrządu przy przebiegu 200000 km.
Samochód w bardzo dobrym stanie wizualnym i mechanicznym.
Silnik pracuje równo i praktycznie bezgłośnie, jest czysty i nie posiada żadnych wycieków oleju. Serwis olejowy zrobiony niedawno, jeszcze w Hiszpanii.
Skrzynia biegów działa perfekcyjnie, aksamitnie zmienia biegi oraz reaguje szybką i płynną redukcją przy mocniejszym przyspieszaniu. Zawieszenie jest ciche i komfortowe w prowadzeniu. Auto prowadzi się bardzo przyjemnie, nie ściąga, hamulce działają pewnie.

Samochód nie posiada żadnej korozji, lakier znajduje się w dobrym stanie. Posiada niewielkie odpryski na masce oraz otarcie parkingowe na tylnym zderzaku. Samochód posiada drugi lakier – był malowany w salonie Lexusa w 2001 roku.
Wnętrze pojazdu wykazuje bardzo niewielkie oznaki zużycia, zarówno elementy skórzane, jak i drewniane są w bardzo dobrym stanie zachowania.
Całe bogate wyposażenie pojazdu jest w pełni sprawne, klimatyzacja chłodzi bardzo dobrze.
Zapraszam do kontaktu.

Telefon: +48 535 987 638
Miejscowość: Poznań