Maserati Quattroporte 2004 – 100000 PLN – Kraków

Maserati Quattroporte to limuzyna, która gwarantuje przeżycia zarezerwowane dawniej jedynie dla dwumiejscowych samochodów sportowych. Model debiutował w 1963 roku i dobitnie udowadnia, że Panamera nie była pionierem na rynku. To Quattroporte było pierwszym tak rasowym, luksusowym, czterodrzwiowym autem na rynku, doskonale wpisując się w sportowe dziedzictwo marki. Tak było przez dziesięciolecia i kolejne pokolenia. Pod maską zawsze V8 albo V6 i odpowiednia ilość mocy, a we wnętrzu najlepszej jakości skóra. Prezentowany pojazd został zaprojektowany przez włoskie studio Pininfarina i pochodzi z piątej generacji modelu. Wyposażony jest w silnik V8 4,2 l o mocy 401 KM i skrzynię biegów Cambiocorsa z łopatkami przy kierownicy. Konfiguracja kolorystyczna tego samochodu jest niezwykle wysmakowana i doskonale pasująca do włoskiego stylu. Jeżeli cenicie osiągi, luksus i gorący południowy charakter, to pozycja obowiązkowa.

Maserati Quattroporte
Rocznik: 2004
Przebieg: 50556 km
Pojemność: 4200 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 401 KM

Cena: 100000 PLN

Pragniemy Państwu przedstawić przygotowaną ofertę sprzedaży Maserati Quattroporte z 2004 roku. Samochód został sprowadzony z Japonii, charakteryzuje się wzorowym stanem zachowania, co jest efektem przebiegu, który wynosi zaledwie 50 tys. km. Maserati zostało skonfigurowane w rzadko spotykanej specyfikacji łączącej lakier o odcieniu butelkowej zieleni połączonej z jasną paloną tapicerką.

Pod maską znajduje się jednostka V8 Ferrari oznaczona kodowo M139 o pojemności 4.2 l, która generuje 401 KM. Na uwagę zasługuje fakt zastosowania układu transaxle pozwalającego uzyskać rozkład masy 47/53. Dzięki temu Quattroporte posiada właściwości jezdne luksusowej limuzyny oraz sportowego samochodu spod Maranello. Stan lakieru, wnętrza oraz podzespołów świadczy o najwyższej dbałości poprzedniego właściciela. Podwozie nie nosi oznak korozji, jakichkolwiek wycieków brak. Maserati było serwisowane w autoryzowanym serwisie w Osace co potwierdzają wpisy w elektronicznym systemie. Kupujący jest zwolniony z obowiązku opłaty 2% podatku PCC. Podana cena zawiera wszelkie opłaty, w tym akcyzę, samochód jest zarejestrowany oraz posiada aktualne ubezpieczenie.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz do odwiedzenia naszego salonu.

Telefon: +48 666 044 971
Miejscowość: Kraków