KlasykaGatunku.pl

Mazda 323 CD BG 1982 – SPRZEDANA

Na zdjęciach możemy zobaczyć tu najmniejsze detale i wszystkie one świadczą o tym, że nasz wzrok się nie myli. Ta Mazda 323 CD BG jest fabrycznie nowa. Na pierwszego użytkownika czeka od 33 lat, a miłośnikom klasyków przyjemność będzie sprawiać zapewne większą niż współcześnie wyprodukowany samochód. W końcu w pierwszej połowie lat 80-tych świat motoryzacji wyglądał inaczej, samochody w odbiorze były zdecydowanie bardziej “mechaniczne” i “analogowe”, a w japońskim wykonaniu – wyjątkowo precyzyjne. Czy można nią jeździć? Oczywiście. To tak jakbyśmy zamiast nowej cyfry wybrali odnalezionego w magazynie, fabrycznie zapakowanego Nikona z początku lat 80-tych.

Fabrycznie nowa Mazda 323 serii BD z 1982 roku. Silnik 1.5, wersja CD. To nie żart, ten samochód ma 33 lata i jest nowy. Przestała wszystkie te lata na piętrze salonu Mazdy, razem z innymi samochodami tej marki, które znajdziecie w naszej ofercie.

Masz już fabrycznie nowego malucha czy dużego fiata?
W takim razie w twojej kolekcji nie może zabraknąć nowego Japończyka.

Za granicą, gdzie była przez nas wystawiona do sprzedaży, wykonaliśmy kompletny przegląd mechaniczny według ustaleń rzeczoznawcy. Wymieniony został olej w silniku, płyny, wyczyszczono bak, układ paliwowy, wykonano sprawdzenie i czyszczenie układu hamulcowego, nowy akumulator, nowe opony. Następnie Mazda otrzymała „Veteranstatus” oraz aktualne badanie techniczne MFK. Koszt wykonanych prac to 6500 zł. Mazda gotowa do jazdy!

Mazda według uzyskanych informacji została wyprodukowana w 1982 roku. W roku 1983 roku dokonano chwilowej rejestracji na jeden dzień. Wszelkie archiwalne dokumenty dostanie nowy właściciel wraz z dokumentami potwierdzającymi wykonanie opłat celnych i akcyzy.

Z racji wieku oraz stanu zachowania Mazda spełnia warunki rejestracji jako zabytkowy na „żółte tablice”.

Współpracująca z nami firma detailingowa zadbała o nienaganny wygląd nadwozia, czystość oraz zapach wnętrza.