KlasykaGatunku.pl

Mazda 323 LX 1985 – SPRZEDANA

Taki wóz jako żywo przywołuje wspomnienia, gdy takiego Japończyka mogliśmy sprawić sobie w Peweksie. Fabryczny stan i zaledwie 19 km na liczniku w klasycznym już hatchbacku robi piorunujące wrażenie. Ta Mazda 323 LX jest perfekcyjna zarówno pod kątem wizualnym, jak i mechanicznym. To kolejna oferta na Giełdzie klasyków zdobyta w szwajcarskim salonie i oferowana we Wrocławiu.


Fabrycznie nowa Mazda 323 z 1985 roku. Przebieg 000.019 km. Już piąta sztuka na “Giełdzie Klasyków”. Lakier metaliczny zielony (pistacjowy) z wnętrzem w kolorze jasno-brązowym. Wersja LX z silnikiem o pojemności 1,6 litra na gaźniku. Wyposażona m.in. manualny szyberdach, podgrzewanie tylnej szyby, materiałową tapicerkę. Radio nie zostało nigdy zamontowane.

Kolorystyka oraz wyposażenie zbliżone do tych, które można było zakupić w polskim Peweksie. U nas jednak częściej występował silnik 1,3 l, a tutaj mamy 1,6 l.

Stan wizualny: po prostu nowa, brak wgnieceń, rys, korozji czy innych mankamentów które mogłyby popsuć estetykę pojazdu. Pierwszy – fabryczny lakier na całym nadwoziu.

Stan mechaniczny: założyliśmy nową pompę paliwa, nowy akumulator, gaźnik po regulacji i czyszczeniu. Na kołach znajdują się fabryczne opony z 1986 roku. Gotowa do jazdy, w pełni sprawna.

Lakier został dokładnie oczyszczony i nawoskowany, wnętrze odkurzone.

Dostępne dwie takie same sztuki w tych samych kolorach (para). Identyczne wnętrza, wyposażenie, silniki, rocznik.