KlasykaGatunku.pl

Mazda 626 GC 1986 – SPRZEDANA

Mazda 626 GC to jeden z najbardziej popularnych i najbardziej poważanych japońskich aut tego okresu w Europie. Ceniono jej wysoką niezawodność mechaniczną, dobre wyposażenie, doskonale wykonane wnętrze z fantastyczną, miękką, welurową tapicerką. Podróż w tym japońskim sedanie była prawdziwą przyjemnością, stąd wielu jej użytkowników do dziś ma do niej sentyment. Dla takich właśnie osób jest prezentowana oferta. Niedroga, z pięknie zachowanym wnętrzem, niskim przebiegiem i regularną historią serwisową, wymaga jedynie zaleczenia pierwszych pojawiających się oznak starzenia – korozji.

Link: http://klasykagatunku.pl/auta/mazda-626/

Mazda 626 2.0
Rok produkcji: 1986
Pojemność silnika: 1997 ccm
Moc: 101 KM (70 KW)
Przebieg: 88,301 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Mazda 626 serii GC od pierwszej właścicielki (ur. 1945). Samochód zakupiony i serwisowany przez 30 lat w u tego samego dealera Mazdy, firmie „Valentin + Krebs” w Sent, Szwajcaria.

Przebieg pojazdu jest oryginalny i wynosi 88,301 kilometrów.

Przez 30 lat odnotowano 19 wizyt w serwisie, ostatnie wymiany to m.in nowy alternator, nowe pióra wycieraczek, tłumik końcowy, nowe przednie opony. Przebieg co dwa lata odnotowany jest również w dwóch książkach badań spalin „Abgas”.

Mazda uzyskała ostatni przegląd MFK w 2015 roku, jest jeszcze ważny do lutego 2017.

Samochód jest mechanicznie wzorowo sprawny.

Jedynym mankamentem auta jest korozja, szczególnie w tylnej części pojazdu, tylne ranty nadkoli, łączenia progów od spodu, tylny lewy dół drzwi. Nalot korozji na elementach zawieszenia.

Wiele elementów jest w świetnym stanie jak na przykład komora silnika czy wnętrze.

Zobowiązaliśmy się przekazać samochód w dobre ręce, osobie, która o niego odpowiednio zadba.