KlasykaGatunku.pl

Mazda MX-5 Miracle NB 2000 – SPRZEDANA

Fani zgrabnej Mazdy wiedzą, że limitowana do 2500 sztuk wersja Miracle w idealnym stanie utrzymania to prawdziwy biały kruk. Wersję tą wyróżniała jasna skórzana tapicerka i gustowne dodatki z drewna sygnowane marką Nardi. Miata sprowadzona bezpośrednio od pierwszego właściciela ze znikomym przebiegiem 42 tysięcy kilometrów, w połączeniu z dziewiczym stanem zachowania karoserii, to prawdziwe marzenie. Na dodatek jest to mocniejsza wersja z silnikiem 1,8 l i 6-stopniową skrzynią biegów. Najlepiej. Mazda MX-5 Miracle NB, która daje niesamowitą radość z jazdy, szczególnie po krętych odcinkach, czeka na kolejnego fana, który będzie potrafił zadbać o nią i korzystać ze wszystkich jej zalet.

Mazda MX-5 1.8 „Miracle” NB
Rok produkcji: 2000
Pojemność silnika: 1840 ccm
Moc: 140 KM
Przebieg: 42,787 km
Skrzynia biegów: manualna

Przedmiotem sprzedaży jest Mazda MX-5 z silnikiem o pojemności 1.8 l w limitowanej do 2500 sztuk wersji „Miracle”. Samochód w perfekcyjnym stanie zachowania, wręcz niemożliwym do znalezienia w tym modelu. Sprowadzona z St. Gallen bezpośrednio od pierwszego właściciela, Pana ur. w 1951, obywatela Austrii. Kupił on auto w lipcu 2001 roku u delaera „Hagspiel Gesellschaft” w Hochst, Austria. Następnie użytkował je wyłącznie w sezonie letnim, w swoim drugim domu w Szwajcarii. Oryginalny symboliczny przebieg 42 tysięcy kilometrów.

Samochód posiada kompletną dokumentację serwisową. Książka serwisowa oraz książka badań spalin „Abgas”. Zachowane rachunki od dealerów Mazdy. Komplet trzech kluczyków, w tym dwa nigdy nie używane. Auto posiada w Szwajcarii ważny przegląd techniczny do lipca 2021 roku.

Nadwozie nie posiada żadnej rdzy i nie miało nigdy naprawianej rdzy. Posiada na każdym elemencie fabryczny lakier. Brak wgnieceń, rys czy jakichkolwiek innych widocznych wad wizualnych. Nieskazitelny stan. Elementy w komorze silnika jak i podwozie nie posiadają nalotu korozji typowej dla tego modelu. Wszystko wygląda jak nowe.

Wnętrze jest kompletne, skórzana tapicerka nie wykazuje żadnych, nawet najdrobniejszych śladów zużycia. Wszystkie elementy są matowe. Drewniana kierownica oraz lewarek wyglądają jak nowe. Poszycie dachu jest wciąż fabryczne i nie ma żadnych uszkodzeń, wygląda jak nowe. Na niektórych plastikach widoczne jeszcze fabryczne naklejki kontrolne. Oryginalny pokrowiec na zamknięty dach w kolorze beżowym, również jak nowy. Akcesoryjny pałąk bezpieczeństwa oraz radio Blaupunkt zamontowane przez dealera Mazdy.

Felgi wyglądają jak nowe, komplet prawie nowych opon, założonych w ASO Mazda. Tarcze i klocki są nowe. Wszystkie płyny eksploatacyjne i filtry są świeże. Wyposażenie bagażnika kompletne i nieużywane.
Wykonane prace: brak

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.