KlasykaGatunku.pl

Mercedes 190E 2.6 W201 1987 – SPRZEDANY

Mercedes 190E W201 – kiedy pojawił się na rynku, nikt nie wierzył, że Mercedes może być tak mały – mimo to przyjął się doskonale. Dzięki temu nawet dziś możemy odnaleźć doskonale utrzymany egzemplarz. Idealny przykład – w ogłoszeniu. Niski przebieg i doskonały stan predysponują go do celów kolekcjonerskich, choć z pewnością i w codziennej eksploatacji nie sprawiłby najmniejszych problemów. Duży sześciocylindrowy silnik i automatyczna skrzynia idealnie pasują do jego mieszczańskiego charakteru.

Link: http://klasykagatunku.pl/?product=mercedes-190e-2-6

Mercedes 190E 2.6 W201
Rok produkcji: 1987
Pojemność silnika: 2599 ccm
Moc: 160 KM (118 KW)
Przebieg: 88,040 km

Prosto z rąk pierwszego właściciela, Baby-Benz z najwyższą jednostką 2,6 l. Zakupiony podczas premiery tego modelu, jeden z pierwszych egzemplarzy jeszcze na „wąskiej listwie”.

Ma symboliczny przebieg 88 tysięcy, swój doskonały stan zawdzięcza sezonowemu użytkowaniu. Od nowości nie doświadczył żadnej zimy, był jeżdżony jedynie od wiosny do jesieni oraz garażowany.

Zachowała się kompletna dokumentacja serwisowa, 3 sztuki kluczy, książka badań „Abgas”. Od właściciela odebraliśmy samochód ze świeżym przeglądem MFK i nowym akumulatorem.

Pierwszy lakier, brak korozji czy uszkodzeń wizualnych. Ogólne wrażenie rocznego egzemplarza.

Wyposażony w radio „Becker Grand Prix”. W bagazniku znajdziemy oryginalny karnister, nieużywany zestaw narzedzi i koło zapasowe. We wnętrzu komplet oryginalnych dywaników gumowych MB.