Mercedes 190E W201 1985 – 39000 PLN – Kozienice

Mercedes 190E W201 to ulubiony projekt mistrza designu, Bruno Sacco. Biorąc pod uwagę fakt, że projektował on samochody z gwiazdą na masce przez 41 lat, wybór może wydawać się zaskakujący. Realizacja projektu jednak była prawdziwym majstersztykiem. Choć model był najmniejszy i najtańszy w ofercie, utrzymywał tożsamość marki, zachowując pełną spójność stylistyczną zarówno z większymi modelami, jak i późniejszymi. Był elegancki, ale pozostawał doskonale komfortowy i świetnie wykonany. Choć klienci drżeli o to, że Baby-Benz mógł naruszyć reputację marki, nigdy do tego nie doszło. Mały Mercedes perfekcyjnie wpisał się w krajobraz naszych ulic. Wspaniale jest odczuć jego jakość po latach, gdy mamy do czynienia z egzemplarzem zachowanym niemal w dziewiczym stanie. Ten Mercedes 190E W201 pochodzi z 1985 roku, z pierwszej serii produkcyjnej, wyróżniającej się wąskimi listwami na bokach nadwozia. Do dziś przejechał jedynie 46 tysięcy kilometrów, nie zaliczając przy tym najmniejszej obcierki. Prezentuje się imponująco i z pewnością może wzbogacić każdą szanującą się kolekcję.

Mercedes 190E W201
Rocznik: 1985
Przebieg: 46520 km
Pojemność: 1996 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 118 KM

Cena: 39000 PLN

Wyposażenie:
– elektryczny szyberdach,
– tylny podłokietnik,
– ogrzewana tylna szyba,
– centralny zamek,
– wspomaganie kierownicy,
– radio BLAUPUNKT Hamburg SOM23,
– elektryczne prawe lusterko

Mercedes-Benz 190E W201 w perfekcyjnym stanie ze znikomym, prawdziwym, oryginalnym przebiegiem 46520 kilometrów. Silnik benzynowy 2.0, automatyczna 4-stopniowa skrzynia biegów.

Kolor SMOKE SILVER METALLIC (702U). Samochód sprowadziłem osobiście, prywatnie ze Szwajcarii bezpośrednio od spadkobierców pierwszej i jedynej właścicielki od nowości.

Rok produkcji 1985.
Samochód zarejestrowany na mnie.

Jest sterylnie czysty i wygląda dokładnie tak samo jak w dniu odbioru z fabryki.
Nie posiada śladów użytkowania ani upływu czasu.

Mercedes posiada kompletną historię serwisową oraz zakupową (wszystkie książki, faktury itd.) oraz trzy kluczyki, jak i fabryczne wyposażenie: zestaw narzędzi jeszcze w folii, nigdy nie używane koło zapasowe, nigdy nie używana apteczka, trójkąt ostrzegawczy.
Samochód zawsze, od nowości serwisowany tylko i wyłącznie w serwisie Mercedes-Benz.

Przebieg od początku potwierdzony książka serwisową, fakturami za naprawy i części oraz książką badań spalin.
Historia serwisowa prowadzona od nowości. Ostatni przegląd przy przebiegu 45,470 km w serwisie Mercedes-Benz na kwotę 5,300 CHF (19,000 zł), m.in. założone zostały nowe opony firmy Continental.

Ten 35-letni Mercedes wygląda wciąż jak roczny i jest wzorowy pod każdym względem. Bez najmniejszych śladów używania.
Nigdy nie był używany zimą ani przy złej pogodzie. Od nowości tylko i wyłącznie garażowany w ogrzewanym podziemnym parkingu.
Nadwozie bez żadnej korozji w 100% oryginalnym lakierze. Brak obcierek, odprysków, zarysowań, wgnieceń.

Spód auta, progi i wnęki nadkoli w stanie fabrycznie nowym. Brak nalotu korozji, wszędzie jest jeszcze obecny fabryczny żółty wosk. Wszystkie śruby posiadają żółty ocynk.

Fabrycznie zamontowane radio BLAUPUNKT HAMBURG SOM23.

Jest to zdecydowanie najlepszy oferowany egzemplarz na rynku.

Egzemplarz zachowany w nieskazitelnym stanie, przeznaczony dla bardzo wymagającej osoby. Ceny porządnych egzemplarzy w ostatnim czasie idą mocno w górę. Zakup będzie dobrą inwestycją.

Telefon: +48 885 880 331
Miejscowość: Kozienice