KlasykaGatunku.pl

Mercedes 190E W201 1992 – SPRZEDANY

Mercedes 190E W201 w roku 1992 czuł już oddech nadchodzącej C-klasy. Nikt wtedy jeszcze nie spodziewał się, że zmiana modelu po latach zostanie uznana za krok wstecz. Baby-Benz w latach 80-tych przebojem wdarł się na rynek, łącząc doskonałą jakość wykonania i mechaniki z aerodynamiczną sylwetką, którą nie sposób było pomylić z inną marką. Dziś zakup zadbanego egzemplarza z niewysokim przebiegiem to zakup bez ryzyka. Zarówno koszty zakupu, jak i eksploatacji będą niewysokie, a na co dzień sprawdzi się znakomicie.

Rok produkcji: 1992
Przebieg: 159,255 km
Pojemność: 1797 cm³
Moc silnika: 109 KM

Mercedes sprowadzony z Austrii od drugiego właściciela. Posiada oryginalny przebieg 159 tysięcy kilometrów. Wnętrze nie wykazuje śladów zużycia. Zachowały się oryginalne dywaniki rypsowe. Kierownica i lewarek matowe.

Samochód posiada pierwszą – oryginalną powłokę lakierniczą poza lewymi tylnymi drzwiami (druga warstwa lakieru z wierzchu). Nie posiada przeszłości wypadkowej.

Wykonane prace: nowy wydech środkowy oraz końcowy, nowe szkła przednich reflektorów.
Układ kierowniczy oraz zawieszenie zasługują na wyróżnienie w tym egzemplarzu.

Wady: obdrapania na kołpakach, zarysowanie ok. 4 cm na dole tylnego zderzaka, mało widoczna rysa na górnej części dwóch listew drzwi z lewej strony.
Czarne plastikowe nakładki zderzaków nie posiadają otarć.

Gwarancja prawdziwości stanu licznika i braku przeszłości wypadkowej.