Mercedes 200 W123 1978 – Włochy

Dopóki nie został zastąpiony nowym modelem w 1985 roku, przez ponad dekadę Mercedes-Benz 200 był najlepiej sprzedającym się modelem tej marki. Został zaprojektowany jako średniej wielkości komfortowy samochód z dużą ilością przestrzeni, tak aby każdy się w nim pomieścił. Mercedes zdecydowanie wyprzedzał swoje czasy, oferując silniki wysokoprężne i szereg funkcji bezpieczeństwa, zanim stały się one powszechnie stosowane. Ten W123 to klasyk, który bez problemu może się równać z bardziej nowoczesnymi samochodami na drodze.


Mercedes-Benz 200 (W123)
Rok: 1978
Przebieg: 120 634 km
Pojemność: 1987 cm3
Rodzaj paliwa: LPG
Manualna skrzynia biegów

Aukcja dobiega końca w dniu 08-10-2017 na Catawiki.
Zobacz aukcję tego samochodu, zarejestruj się i licytuj.

Catawiki to najszybciej rozwijająca się internetowa platforma aukcyjna w Europie, która zarządza cotygodniowymi aukcjami w ponad 80 kategoriach. Na naszych aukcjach samochodów klasycznych znajdziesz klasyczne samochody, współczesne klasyczne samochody, akcesoria samochodowe z całego świata i wiele innych. Catawiki wyróżnia się zespołem ekspertów, którzy oceniają każdy przedmiot w celu ustalenia jego autentyczności i jakości, zanim jeszcze zostanie on wystawiony na aukcji.

Ten samochód miał tylko jednego właściciela i został zakupiony w salonie Mercedes Campagnano di Firenze. Wszystkie czynności konserwacyjne wykonywane przez lata zostały udokumentowane, łącznie z instalacją NGV w 1980 roku. Samochód jest w bardzo dobrym stanie, nigdy nie był odrestaurowany. Posiada tylko niewielkie rysy na drzwiach od strony kierowcy.

Umów się na oglądanie samochodu tutaj.
Miejscowość: Pistoia, Włochy

Najciekawsze samochody klasyczne, youngtimery i przyszłe klasyki na sprzedaż.