KlasykaGatunku.pl

Mercedes 200E W124 1990 – SPRZEDANY

Samochody z rynku włoskiego mają kilka charakterystycznych cech. Ciepły klimat pozwolił im przetrwać w doskonałym stanie blacharskim, na wyposażeniu często odnajdziemy klimatyzację, a przyczyny podatkowe sprawiły, że najczęściej odnajdziemy tam silniki o pojemnościach do 2 litrów. Ten Mercedes 200E W124 to książkowy przykład takiego samochodu, na dodatek świetnie zachowanego, z niewysokim przebiegiem, nie eksponowanego długotrwale na słońcu. Gdziekolwiek na niego nie spojrzymy, wygląda świeżo i efektownie. Znając te Mercedesy z niebywałej trwałości i komfortu, z powodzeniem możemy go polecić zarówno do codziennego, jak i okazjonalnego użytku. Z pewnością sprawdzi się znakomicie.

Mercedes 200E w124
Data produkcji: marzec 1990
Pojemność silnika: 1997 ccm
Moc silnika: 90 kW / 122 KM
Przebieg: 135,798 km
Skrzynia biegów: manualna

Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes 200E w kolorze „199 Blauschwarz metallic” z szarą materiałową tapicerką. Sprowadzony z okolic Mediolanu, Włochy. W jednych rękach od nowości, Dr. ur. 1955. Zachowany w bardzo dobrym stanie z małymi śladami użytkowania i upływu czasu. Wyposażony w automatyczną klimatyzację, szyberdach i el. szyby.

Nadwozie zachowane w świetnym stanie blacharskim, bez żadnych widocznych śladów korozji. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada w całości wciąż pierwszy – fabryczny lakier. Spód i wnęki nadkoli zachowane w stanie bardzo dobrym, bez nalotu rdzy. Lakier posiada kilka ledwo widocznych odprysków, rysek i bardzo drobnych śladów używania. Przedni zderzak ma otarcia lakieru w dolnej części. Dwa wgniecenia przy zamku tylnej klapy. Czarne listwy na zderzakach mają drobne otarcia i zagniecenia.

Wnętrze jest kompletne, bez widocznych śladów zużycia, z minimalnymi śladami użytkowania. Welurowa tapicerka zachowana w świetnym stanie, przez przetarć i uszkodzeń. Brak pękniętych czy poniszczonych plastików. Wykończenia drewniane w idealnym stanie, nie wyblakłe, w mocno ponadprzeciętnym stanie. Komplet dywaników na rynek włoski. Wszystkie elementy wyposażenia dodatkowego sprawne. Brak uszkodzeń od słońca czy wilgoci. Oryginalne radio Becker Grand Prix.

Koło zapasowe nie było jeszcze używane, kompletny zestaw narzędzi jeszcze w folii.

Po zakupie wykonaliśmy następujące prace:
– wymiana oleju w silniku na Motul 10w-40, poprzedzona płukaniem preparatem Liqui Moly,
– wymiana płynu chłodniczego,
– wymiana filtra powietrza,
– nowy akumulator,
– naprawa radia Becker,
– wymiana przepalonych żarówek i bezpieczników

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.