KlasykaGatunku.pl

Mercedes 200E W124 1990 – SPRZEDANY

Jeżeli poszukujecie W124 z możliwie niskim przebiegiem, trudno będzie znaleźć lepszego kandydata. Ten Mercedes 200E W124 z włoskiego rynku przejechał dotąd jedynie 25 tysięcy kilometrów, dzięki czemu może poszczycić się imponująco zachowanym wnętrzem i mechaniką. Ciepły klimat sprawił również, że wolny jest od jakichkolwiek problemów z korozją. Jego wiekowy właściciel przyczynił się jedynie do faktu, że nie wszędzie na nim odnajdziemy fabryczny lakier. Jest za to klimatyzacja, którą zdarzała się w tych autach z czterocylindrowymi silnikami nieczęsto. To piękny okaz kultowego modelu.

Mercedes 200E W124
Rocznik: 1990
Przebieg: 25,468 km
Pojemność: 1997 cm³
Skrzynia biegów: manualna 5-biegowa
Moc: 122 KM

Mercedes 200E w kolorze „744 Astralsilber” z czarną materialową tapicerką. Bardzo dobrze zachowany egzemplarz z minimalnym przebiegiem 25 tysięcy kilometrów, sprowadzony bezpośrednio od spadkobierczyni pierwszego właściciela (ur. 1920) z Genua, Włochy. Posiada drobne ślady użytkowania i małe mankamenty charakterystyczne dla auta posiadanego przez kierowcę w bardzo podeszłym wieku. Samochód jeździ jak nowy Mercedes. Po wykonaniu kilku prac kosmetycznych i dokładniejszym wyczyszczeniu będzie również wyglądał jak nowy Mercedes.

Nadwozie bez widocznych większych wad. Małe ryski, kilka małych wgniotek, kilka odprysków lakieru i bardzo drobne ślady używania. Część lakieru jest jeszcze fabrycznego. Absolutny brak korozji. Spód auta, wnęki kół i komora silnika bliskie stanu nowego.

Wnętrze zachowane w świetnym stanie, widoczne tylko minimalne ślady użytkowania. Fabryczne radio Becker Europa z kartą kodową.

Ostatni serwis wykonany został dnia 10.09.2013 przy przebiegu 22,400 km przez autoryzowanego dealera Mercedes-Benz w Chavari, prowincia Genua. Wymienione wtedy zostały wszystkie oleje, filtry płyny, komplet opon i akumulator. Wykonane prace mechaniczne mające na celu przygotować pojazd do przeglądu technicznego. Samochód następnie uzyskał nowy włoski przegląd (wcześniej nie przeszedł go ze względu na spękane fabryczne opony z 1990 roku)

W bagażniku nieużywane koło zapasowe, komplet narzędzi wciąż w fabrycznej folii.

Wykonane prace: nowe świece zapłonowe, nowy pływak, nowy łącznik i podpora wału.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.