Mercedes 200E W124 1991 – 46500 PLN – Gdańsk

Jeżeli poszukujecie W124 z stanie możliwie bliskim fabrycznemu, trudno będzie znaleźć lepszego kandydata. Ten Mercedes 200E W124 z włoskiego rynku przejechał dotąd jedynie 58 tysięcy kilometrów, dzięki czemu może poszczycić się imponująco zachowanym wnętrzem i mechaniką. Ciepły klimat sprawił również, że wolny jest od jakichkolwiek problemów z korozją, mimo, że zachował w pełni oryginalną powłokę lakierniczą. Zachęca również pięknym odcieniem lakieru 172 Anthracite Grey Metallic i znajdującą się na wyposażeniu automatyczną klimatyzacją, zdecydowanie umilającą podróż w każdy gorący dzień. W tych autach z czterocylindrowymi silnikami zdarzała się nieczęsto. To piękny okaz kultowego modelu.

Mercedes 200E W124
Rocznik: 1991
Przebieg: 58000 km
Pojemność: 1997 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 118 KM

Cena: 46500 PLN

Wyposażenie:
– automatyczna klimatyzacja,
– radio Becker Europa 2000,
– elektryczne przednie szyby,
– dwa podłokietniki

Zdecydowanie unikatowy egzemplarz, wyróżniający się z oferowanych na rynku pojazdów używanych.
Po 29 latach jest zachowany w perfekcyjnym stanie.
Auto sprowadzone z Włoch w 2019 r. przy przebiegu 55 tysięcy kilometrów.
Jest bezwypadkowe, lakier oryginalny, fabryczny.
We Włoszech właścicielem auta była jedna osoba, od zakupu do sprzedaży.

Pojazd posiada kompletną historię serwisową, oryginalne włoskie dokumenty: zakupu, dokonywanych corocznie przeglądów technicznych potwierdzających stan techniczny pojazdu i jego przebieg, fabryczne wyposażenie takie jak: instrukcja obsługi i książka serwisowa (obie w języku włoskim), dodatkowo instrukcja obsługi w języku polskim, oryginalne kluczyki (dwa główne, pomocniczy i płaski), zestaw narzędzi, koło zapasowe (pierwsze – nigdy nie używane), apteczkę.

Pojazd wyposażony jest między innymi: w automatyczną klimatyzację, radioodbiornik Becker Europa 2000, tylne czujniki parkowania, ABS, wspomaganie kierownicy, elektrycznie sterowane szyby przednie, wskaźnik temperatury zewnętrznej itp.

Prezentowany egzemplarz posiada fabryczne „plomby”, tj. czerwone oznaczenia na złączach urządzeń w jakie wyposażone jest auto, wskazujące na fabryczne wyposażenie i brak ingerencji naprawczej.

Reasumując, oferowany egzemplarz Mercedesa nie ma na rynku równego sobie, wobec czego posiada wielki potencjał kolekcjonerski. Jego wartość rynkowa z roku na rok będzie już tylko rosła.
Wart jest każdej złotówki, jaka jest zawarta w oferowanej cenie zakupu.

Telefon: +48 607 060 480
Miejscowość: Gdańsk