Mercedes 200E W124 1991 – 59000 PLN – Wrocław

Jeżeli poszukujecie W124 z stanie możliwie bliskim fabrycznemu, w tym miejscu zapewne będzie można zakończyć poszukiwania. Ten Mercedes 200E W124 przejechał dotąd jedynie 15 tysięcy kilometrów, dzięki czemu może poszczycić się imponująco zachowanym wnętrzem i mechaniką. Ciepły klimat Sardynii sprawił również, że wolny jest od jakichkolwiek problemów z korozją, mimo, że wciąż zachował w pełni oryginalną powłokę lakierniczą. Nie jest również zniszczony przez słońce, gdyż zawsze był garażowany. Zachęca również wspaniałym odcieniem lakieru 929 Nautial Blue Metallic i piękną, niebieska tapicerką. To piękny okaz kultowego modelu, w stanie absolutnie niespotykanym.

Mercedes 200E W124
Rocznik: 1991
Przebieg: 15500 km
Pojemność: 1997 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna (5-biegowa)
Moc: 122 KM

Cena: 59000 PLN

Wyposażenie:
– elektryczne szyby przednie
– elektryczne lusterka
– szyby termiczne
– centralny zamek
– wskaźnik temperatury
– składane tylne zagłówki
– podłokietnik
– dodatkowe lampki do czytania z tyłu

Oferuję Państwu Mercedesa 200E w kolorze „NAUTICAL BLUE METALLIC (929U)” w połączeniu z perfekcyjnie zachowaną tapicerką w kolorze niebieskim. Pojazd sprowadzony został z Sardynii w ubiegłym roku. Należał tylko do jednego właściciela ur. 1929 r.

Sprzyjający klimat odpowiednio zadbał o stan, jaki dzisiaj możemy podziwiać. Niski przebieg i pierwszy oryginalny lakier zdecydowanie są wyróżnikami wśród wielu ofert dostępnych na rynku. Na pierwszy rzut oka widać, że mamy do
czynienia z nowym pojazdem, co tylko potwierdza bliższe zapoznanie się z tym egzemplarzem. Silnik, skrzynia biegów wraz ze wszystkimi podzespołami porównać można do stanu fabrycznego. Przez 28 lat był garażowany. Nadwozie bez najmniejszych oznak korozji.

Mercedes jest w pełni oryginalnym stanie. Na tylnych progach jest jeszcze folia. Wnętrze nie nosi śladów użytkowania, jest wciąż świeże. Założony został nowy komplet opon. Stare opony nosiły liczne spękania. W bagażniku pozostało fabryczne koło zapasowe.

Jeżeli szukasz egzemplarza, który posłuży na długie lata lub wzbogaci twoją kolekcję zapraszam do kontaktu.

Do pojazdu dodają pełną dokumentację wraz z kompletem oryginalnych kluczyków.

Pojazd sprzedaję ze wszystkimi dokumentami niezbędnymi do rejestracji tzn. opłacona akcyza, tłumaczenia dokumentów, pierwszy przegląd techniczny.

Telefon: +48 601 747 406
Miejscowość: Wrocław