Mercedes 230 TE S124 1992 – SPRZEDANY

Nadwozie typu kombi czyni z wygodnego Mercedesa pojazd uniwersalny, idealny do rekreacyjnych wyjazdów. Mimo czterech cylindrów pod maską, ten Mercedes 230 TE S124 został wyjątkowo bogato wyposażony, co z pewnością docenimy w dłuższej trasie. Na pokładzie odnajdziemy tu między innymi dwustrefową klimatyzację i tempomat, a także roletę zasłaniającą przestrzeń bagażową, co w Mercedesach z tych lat wcale nie było oczywistością. Godne podziwu jest piękne zestawienie kolorystyczne i świetny stan zachowania, a to w przypadku samochodów o charakterze użytkowym po 24 latach eksploatacji nie zdarza się często. Lakier “smoke silver” i fantastycznie utrzymane jasnobrązowe wnętrze wyglądają niezwykle świeżo, zachęcając do zajęcia miejsca i dalekiej podróży.

Mercedes 230 TE S124
Rocznik: 1992
Przebieg: 329000 km
Pojemność: 2300 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 136 KM

Wyposażenie:
– dwustrefowa klimatyzacja
– tempomat
– 4 elektryczne szyby
– elektryczne lusterko
– szyberdach
– oryginalne radio Becker (bez najmniejszej ryski)
– antena Hirschman

Samochód w stanie perfekcyjnym.
Na bieżąco serwisowany do dnia dzisiejszego.
Auto przez 22 lata w rękach jednego właściciela, który kupił samochód jako nowy w salonie Mercedes-Benz w Niemczech.
Ja auto odkupiłem od radcy prawnego, który również wyjątkowo dbał o samochód i było to jego oczko w głowie.

W samochodzie absolutnie wszystko działa w idealny sposób (zaczynając od silnika, skrzyni biegów, poprzez całą elektrykę, radio etc.).
Brak jakichkolwiek wycieków w podwoziu, auto zabezpieczone jeszcze w Niemczech przed korozją (całe podwozie), powymieniane na bieżąco wszelkie oleje (w silniku olej 5W40 Liqui Moly Synthoil High Tech, w skrzyni biegów Mobil ATF 220) oraz filtry (Mann/Hummel).
Prawie całe nowe zawieszenie wymienione po przyjeździe do kraju, nowe kable wysokiego napięcia oraz kopułka BERU, nowe świece, nowe opony letnie Fulda.

Auto garażowane, nie używane zimą.
Nowemu właścicielowi przekazuję namiary zarówno na 1. właściciela w celu ewentualnych pytań, jak również drugiego w Polsce.
Samochód w nienagannym stanie technicznym i wizualnym.