Mercedes 230E W124 1989 – 7500 PLN – Stęszew

Szerokiej publiczności miał być zaprezentowany we wrześniu 1984 roku na salonie samochodowym we Frankfurcie. Premierę przesunięto na specjalnie zorganizowany event w końcu listopada ’84 w Hiszpanii, co spowodowane było ponoć obawą przed podpatrzeniem wielu konstrukcyjnych nowinek przez konkurencję. Model W124 od swojego poprzednika – W123 – różnił się diametralnie. Gładki, prosty stylistycznie, lecz aerodynamicznie optymalny i elegancki, z wykorzystaniem dużej ilości tworzyw i minimalnej – chromu. Pierwsze egzemplarze trafiły do klientów w pierwszych miesiącach 1985, a przez 12 lat produkcji zbudowano ich ponad 2,5 miliona. Skala produkcji, wysoka jakość i trwałość tych samochodów sprawiły, że dziś to najbardziej popularny samochód na scenie youngtimerów. Ten Mercedes 230E W124 pochodzi z drugiej serii produkcyjnej i wyposażony jest w trwały i niezawodny silnik M102. Może być niedrogą przepustką do świata klasycznej motoryzacji.

Mercedes-Benz 230E W124
Rocznik: 1989
Przebieg: 142820 km
Pojemność: 2298 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 132 KM

Cena: 7500 PLN

Wyposażenie:
– ABS
– Wspomaganie kierownicy
– Elektrycznie ustawiane lusterka
– Hak
– Radio fabryczne
– Szyberdach

Auto sprowadzone z Niemiec przeze mnie, kupione i cały czas garażowane, jest po opłatach, gotowe do rejestracji. Koszt rejestracji 250 zł. Samochód jest w 100% oryginalny, nigdy nie malowany, ładne wnętrze, bardzo dobrze zachowane auto, całe bezwypadkowe. W środku pachnący i bardzo zadbany. W aucie wszystko sprawne, układ hamulcowy, silnik, skrzynia, zawieszenie, wszystko jest w stanie idealnym. Mercedes posiada swoje lata, lecz nie jest picowany czy po przejściach. W auto można wsiąść i bez najmniejszego problemu pokonać długą trasę. Do auta dokładam całą teczkę faktur przeglądowych, naprawczych oraz całą historię przebiegu. Przebieg 142 tys. km jest udokumentowany od początku do końca.

Auto z mojej prywatnej kolekcji, sprzedaję z powodu dokończenia innych prac w mojej kolekcji. W moim posiadaniu auto zimy nie widziało, cały czas garażowane na hali, regularnie przepalane, jestem osoba prywatna sprzedaż na umowę kupna-sprzedaży, lokalizacja Stęszew kolo Poznania, nie odpisuje na wiadomości, kontakt tylko telefoniczny.

Telefon: +48 606 121 921
Miejscowość: Stęszew koło Poznania