Mercedes 280 CE C123 1980 – SPRZEDANY

Oryginalny stan, jedna para drzwi i gwiazda na masce to gwarancja, że samochód będzie traktowany jak luksusowe dobro. W końcu w takim przypadku kupujemy nie tylko środek transportu, lecz legendę na kółkach, czas powrotu do dzieciństwa lub młodości. Mercedes 280 CE C123 jest obiektywnie piękny, doskonały w proporcjach i świetnie wykonany. Na dodatek zachwycić wręcz może dynamicznym silnikiem, świetnie współpracującym z automatyczną skrzynią biegów. Ten egzemplarz ma kompletną historię serwisową, ciekawy kolor lakieru i śliczne, jasne wnętrze. Do pełni szczęścia potrzebuje prac blacharskich, co bywa częstym problemem w tym modelu. Jeżeli w profesjonalny sposób przeprowadzimy prace renowacyjne, z pewnością nasze oczy jeszcze długo będzie cieszyć wspaniały klasyk.

Mercedes-Benz 280 CE (W123)
Rocznik: 1980
Przebieg: 194000 km
Pojemność: 2800 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 185 KM

1 właściciel od nowości – Dr. ur. 1915 r.
Książka serwisowa jest tylko dodatkiem do niezliczonej dokumentacji serwisowej, faktur, przeglądów oraz prywatnych zapisków.
Kompletna historia pojazdu od nowości do ostatniego kilometra.
400 km po ostatnim TUV z wynikiem “bez usterek”.
Samochód w idealnym stanie mechanicznym.
Wertgutachten z 2003 roku (Note 2).
Zarejestrowany w Niemczech jako Oldtimer.
Samochód w autentycznym stanie, z lekką patyną, bez “pudrowania” do sprzedaży.
Progi, wewnętrzne krawędzie drzwi, oraz tylne fartuchy wymagają renowacji blacharskiej.
Ze względu na pochodzenie, udokumentowaną historię, idealny stan mechaniczny oraz kolorystykę – świetna baza na wyjątkowego klasyka w dobrej cenie.