Mercedes 280 SE W116 1977 – SPRZEDANY

Każda S klasa Mercedesa była wzorem, wyznaczała standardy, do których równać musieli inni. Również pierwsza z nich, generacji W116, była samochodem kompletnym, pozbawionym słabych punktów. Luksus, świetna jakość wykonania, doskonały komfort jazdy i spory zapas mocy pod prawą nogą. Mercedes 280 SE W116 z sześciocylindrowego silnika M110 w układzie DOHC generował 180 KM. Mimo, że była to jednostka w tym modelu najmniejsza, dawała mu dynamikę, która była poza zakresem możliwości większości konkurencji. Gdy szukamy takiego samochodu dziś, po czterech dekadach, największym problemem pozostaje znalezienie idealnie zachowanego oryginału. Ten obiecuje zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego odbiorcy.

Mercedes 280 SE W116
Rocznik: 1977
Przebieg: 106000 km
Pojemność: 2800 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 180 KM

Poniższa oferta skierowana jest dla konesera marki Mercedes, który docenia perfekcję, oryginalność i uczciwość procesu zakupu oldtimer’a. Kochamy stare auta i rozumiemy oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Do zaoferowania mamy 40 letniego Mercedesa, klasy S będącego w stanie wzorowym, tj. wystawowym, nie poddanego jakiejkolwiek naprawie blacharsko-lakierniczej w przeszłości. Auto pochodzi z południa Francji i jest perfekcyjne w niemalże najmniejszym detalu. Samochód posiadał 2 właściciel dotychczas i przeszedł 2 miesięczną, drobiazgową, mechaniczną inspekcję serwisową w Polsce u mechaników pasjonujących się starymi autami. Posiadam 5 stronicowy dokument opisujący stan poszczególnych układów auta, w tym zakres naprawy w Polsce (dostępne na życzenie mailem). Auto posiada pełną dokumentację, którą naturalnie przekażemy nowemu nabywcy.

Zapraszamy do rozmów i składania ofert. Jesteśmy w 100% przekonani, że egzemplarz auta będzie dla Państwa niesamowitym zaskoczeniem.