Mercedes 280 SLC C107 1978 – 63000 PLN – Warszawa

Mercedes 280 SLC C107 to luksusowe coupe z lat 70-tych, wyróżniające się piękną linią boczną bez słupka B i charakterystycznymi żaluzjami za bocznymi szybami, będącymi detalem charakterystycznym dla modelu i niespotykanym w innych autach. Zastosowano je, aby umożliwić całkowite opuszczenie tylnych szyb, bez poszerzania tylnych słupków. Dzięki temu sylwetka pozostała lekka optycznie, a podróżowanie z wszystkimi szybami opuszczonymi w ciepły dzień jest wyjątkowo przyjemnym doznaniem. Ten egzemplarz dodatkowo ujmuje fantastycznym zestawieniem kolorystycznym. Ma niski przebieg, a dodatkowo właściciel dołożył wszelkich starań, by samochód prezentował się i jeździł jak najlepiej.

Mercedes 280 SLC C107
Rocznik: 1978
Przebieg: 95000 km
Pojemność: 2746 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 177 KM

Cena: 63000 PLN

Wyposażenie:
– radio,
– wspomaganie kierownicy,
– klimatyzacja,
– elektryka szyb,
– otwierany dach,
– spryskiwacze świateł,
– tempomat,
– skórzana tapicerka.

Posiadam do sprzedania Mercedesa 280 SLC z niskim udokumentowanym przebiegiem. Auto kupiłem 7 lat temu (w listopadzie 2014) w Szwecji. Posiadam CARFAX z dnia zakupu gdzie po VIN i po numerze rejestracji szwedzkiej można sprawdzić bezwypadkowość i przebieg auta. Auto od 2015 r. jest zarejestrowane w Polsce jako pojazd zabytkowy (żółte tablice).

Atutem auta jest wspaniale brzmiący i mocny silnik, pięknie utrzymane wnętrze: oryginalne plastiki, fotele i podsufitka. Na zewnątrz auto charakteryzuje się jednolitą powłoką lakierniczą zgodną z numerem lakieru na tabliczce znamionowej, karoseria bez oznak rdzy.

Auto jest w pełni sprawne technicznie i bardzo dobrze się prezentuje. Nie posiada żadnych oznak rdzy. Silnik pracuje równo, nie ma żadnych wycieków, zawieszenie i hamulce bez uwag. Elektryka działa w całości.

Na telefoniczną prośbę, osobom zainteresowanym, mogę dosłać dodatkowe zdjęcia: podwozia, progów, bagażnika, silnika i zdjęcia ze Szwecji przed zakupem itp.

Auto nie wymaga wkładu finansowego, jest gotowe do jazdy. W Polsce autem przejechałem ok. 1200 km bez usterek. Auto przeszło gruntowną renowację w jednym z najlepszych zakładów restauracyjnych w Polsce. Niemniej posiadam dokumentację zdjęciową z chwili sprowadzenia auta do Polski.

Egzemplarz przygotowywany był pod kątem wystawowym, stąd była zachowana szczególna dbałość podczas renowacji o wszystkie elementy auta.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacja handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego.

Telefon: +48 600 204 444
Miejscowość: Warszawa