Mercedes 300 CE C124 1991 – 39900 PLN – Zdzieszowice

Mercedes W124 w wersji coupe, czyli noszący fabryczne oznaczenie kodowe C124, przez wielu uważany jest za najpiękniejszą i najbardziej proporcjonalną wersję nadwoziową modelu. Narysowany z dużą gracją, otrzymał skrócony rozstaw osi, bezramkowe drzwi oraz mocniej pochyloną przednią i tylną szybę. Debiutował w takiej formie w 1987 roku, wprowadzając po raz pierwszy do stylistyki modelu tak zwaną szeroką listwę, która w dwa lata później pojawiła się również w sedanach i kombi. Dziś najbardziej cenione są egzemplarze bez tuningu i modyfikacji, skompletowane tak, jak wyjechały z fabryki. Ten wygląda dokładnie tak jak powinien, na dodatek ma niezwykle eleganckie zestawienie klasycznej czerni karoserii i czarnego skórzanego wnętrza. Taki Mercedes 300 CE C124 z niewysokim przebiegiem i piękną, nową powłoką lakierniczą prezentuje się elegancko i przykuwa uwagę na ulicy. Pod jego maską gra muzykę sześć cylindrów, przenoszące 180 koni mechanicznych na tylne koła za pośrednictwem manualnej skrzyni biegów.

Mercedes-Benz 300 CE C124
Rocznik: 1991
Przebieg: 223000 km
Pojemność: 3000 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 180 KM

Cena: 39900 PLN

Samochód został sprowadzony z Hiszpanii i nie posiada najmniejszych oznak korozji. Dotyczy to nie tylko karoserii, ale również wszystkich, newralgicznych punktów serii W124.

Samochód przyjechał do nas w pierwszym, fabrycznym lakierze, który posiadał liczne zarysowania oraz wypłowienia od słońca. Wszystkie uszkodzenia zostały sfotografowane, a na całym samochodzie został położony nowy lakier.

Wykonano również szereg czasochłonnych i drogich prac serwisowych:
– wymiana uszczelki pod głowicą,
– kompletna regeneracja głowicy,
– wymiana kompletnego układu zapłonowego (świece, przewody, palec, kopułka),
– regulacja wtrysku mechanicznego (Jetronik Wrocław),
– wiele innych drobnostek, jak olej, akumulator, pasek mikro, rolki, filtr paliwa, łożysko koła, klocki hamulcowe.

Możliwość zawarcia w cenie kompletnych opłat rejestracyjnych, które wykonujemy od ręki. Pozostanie jedynie wizyta w wydziale komunikacji i pobranie tablic rejestracyjnych.

Rezerwacja jest możliwa wyłącznie na czas dojazdu, lub na podstawie wpłaty zadatku. Przed przyjazdem należy potwierdzić aktualność oferty oraz umówić termin wizyty.

Możliwy transport pod dowolny adres.

Cena nie podlega negocjacji.

Telefon: +48 509 087 557
Miejscowość: Zdzieszowice