Mercedes 300D Sportline W124 1991 – 26000 PLN – Zdzieszowice

Zestawienie wolnossącego Diesla i fabrycznie usztywnionego, obniżonego zawieszenia w pakiecie Sportline nie należało do standardowych wyborów, jednak katalog opcji dopuszczał i taką konfigurację, z czego skorzystał pierwszy, hiszpański właściciel prezentowanego samochodu. Mercedes 300D Sportline W124 oprócz tego, że zachowuje się bardziej pewnie podczas dynamicznej jazdy, może zachęcić również znajdującą się na pokładzie klimatyzacją i ciekawą konfiguracją kolorystyczną, z brązową materiałową tapicerką w kultowy wzór karo.

Mercedes-Benz 300D Sportline W124
Rocznik: 1991
Przebieg: 364000 km
Pojemność: 3000 cm³
Rodzaj paliwa: diesel
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 113 KM

Cena: 26000 PLN

Wyposażenie:
– Sportline,
– klimatyzacja,
– podłokietnik,
– ASD,
– NIVO,
– skórzana kierownica i lewarek biegów,
– klakson dwutonowy,
– el. szyby przednie,
– el. szyberdach,
– el. antena,
– radio CD,
– głośniki tylne,
– zagłówki tylne,
– alufelgi

Samochód sprowadzony z Hiszpanii, gdzie został zakupiony bezpośrednio z rąk pierwszych właścicieli. Użytkowany wyłącznie na długich trasach.

Możliwość zawarcia w cenie kompletnych opłat rejestracyjnych, które wykonujemy od ręki. Pozostanie jedynie wizyta w wydziale komunikacji i pobranie tablic rejestracyjnych.

Możliwy transport pod dowolny adres. Szczegóły na naszej stronie: www.komfort-trans.pl.

Rezerwacja jest możliwa wyłącznie na czas dojazdu, lub na podstawie wpłaty zadatku. Przed przyjazdem należy potwierdzić aktualność oferty oraz umówić termin wizyty.

Telefon: +48 509 087 557
Miejscowość: Zdzieszowice