Mercedes 300D W124 1990 – SPRZEDANY

Mercedes 300D W124 gromadzi cechy, które w Mercedesach cenimy najbardziej. Konserwatywna lecz elegancka stylistyka, komfortowe wnętrze i wytrzymałe rozwiązania mechaniczne. Tu dodatkowo mamy poszukiwany sześciocylindrowy silnik diesla oraz klimatyzację. Moc maksymalna 113 KM i moment obrotowy na poziomie 191 Nm w zupełności wystarczają do nawet dynamicznej jazdy, choć w jego charakterze jest raczej podróż spokojna, elegancka, tak bardzo pasująca do tej dystyngowanej marki. Ten egzemplarz prezentuje się okazale, ma bardzo niski jak na Diesla przebieg, gustowne połączenie szarego lakieru z jasnym wnętrzem, i nawet automatyczną klimatyzację. Z pewnością może być udanym zakupem na długie lata.

Mercedes-Benz 300D W124
Rocznik: 1990
Przebieg: 155000 km
Pojemność: 3000 cm³
Rodzaj paliwa: diesel
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 113 KM

Wyposażenie:
– klimatyzacja automatyczna,
– podłokietnik,
– el. szyby przednie,
– el. antena,
– radio CD,
– głośniki tylne,
– zagłówki tylne,
– alufelgi

Samochód sprowadzony z Hiszpanii, gdzie został zakupiony bezpośrednio z rąk drugiego właściciela – architekta, który nabył samochód w 2010 roku w Andorze.

Samochodem przyjechaliśmy do Polski na kołach 2.500 km i jego stan mechaniczny określamy na idealny.

Możliwość zawarcia w cenie kompletnych opłat rejestracyjnych, które wykonujemy od ręki. Pozostanie jedynie wizyta w wydziale komunikacji i pobranie tablic rejestracyjnych.

Możliwy transport pod dowolny adres. Szczegóły na naszej stronie internetowej: www.komfort-trans.pl.

Rezerwacja jest możliwa wyłącznie na czas dojazdu, lub na podstawie wpłaty zadatku. Przed przyjazdem należy potwierdzić aktualność oferty oraz umówić termin wizyty.