KlasykaGatunku.pl

Mercedes 300E W124 1990 – SPRZEDANY

Ładnie zachowany Mercedes 300E W124 to dla wielu wciąż obiekt pożądania, zachwycający jakością, trwałością oraz precyzją wykonania. Ten egzemplarz wyposażony jest w niebieskie wnętrze i cztery elektryczne szyby. Gdy dodamy do tej układanki sześciocylindrowy silnik połączony z automatyczną skrzynią biegów otrzymamy statek, w którym każda wycieczka będzie przyjemnością. Choć youngtimery kupujemy zazwyczaj z myślą, żeby wyprowadzać je z garażu tylko w słoneczne weekendy, w takim samochodzie będziemy pragnęli jeździć więcej i więcej. Ten egzemplarz ma jedynie 187000 kilometrów przebiegu i z pewnością niejedną wspaniałą podróż przed sobą.

Mercedes 300E W124
Data produkcji: marzec 1990
Pojemność silnika: 2997 ccm
Moc silnika: 180 KM
Przebieg: 187,622 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes 300E w kolorze „147 Arktikweiss” z granatową materiałową tapicerką. Sprowadzony z Seuzach, Szwajcaria, od pierwszego właściciela, Pana ur. w 1927. Zachowany w dobrym stanie z normalnymi śladami użytkowania i upływu czasu. Zachowana cała dokumentacja serwisowa, wszystkie przeglądy wykonywane tylko u autoryzowanych dealerów Mercedes-Benz.

Nadwozie nie posiada ognisk korozji w typowych miejscach, jak na swój wiek jest w świetnym stanie. Lakier jest w większości fabryczny. Lampy wyglądają jak nowe. Zderzak tylny posiada małe otarcie lakieru. Lakier nie był polerowany, jest miejscami lekko zmatowiały.

Wnętrze jest kompletne, zachowane w bardzo dobrym stanie. Materiałowa tapicerka jest utrzymana bardzo dobrze, fotele nie posiadają uszkodzeń czy przetarć. Elementy drewniane w dobrym stanie, poza drewnem przy lewarku które posiada drobne pęknięcia lakieru. Oryginalne radio Blaupunkt.

Wykonane prace: brak

Do naklejenia nowe wygłuszenie maski, dokładamy w cenie.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.