Mercedes 380 SE W126 1984 – 45000 PLN – Nowy Sącz

Ponad 30 lat temu było to absolutne marzenie. W czasach, gdy za samochody duże uznawano te, które niewiele przekraczały długość 4 metrów, on mierzył ich aż 5. Mercedes 380 SE W126 przynależał do luksusowej klasy S i to zobowiązywało. Rozpieszczał pasażerów obszernym i świetnie wykonanym wnętrzem, uszy gładząc łagodną muzyką silnika V8. W swojej pierwotnej formie, z karbowanymi listwami bocznymi, wyróżniał się lekką stylistyką, nawiązującą do modelu SL generacji 107. Ten egzemplarz przez lata uchował się w rewelacyjnym stanie. Jest wolny od korozji, mimo, że wciąż posiada oryginalną powłokę lakierniczą. Na pokładzie bogato – między innymi odnajdziemy skórzaną tapicerkę, klimatyzację, tempomat i elektryczny szyberdach.

Mercedes 380 SE W126
Rocznik: 1984
Przebieg: 180351 km
Pojemność: 3818 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 201 KM

Cena: 45000 PLN

Wyposażenie:
– skórzana tapicerka,
– klimatyzacja,
– el. szyberdach,
– alufelgi,
– tempomat,
– radio

Mercedes W126, model 380 SE z 1984 roku.
Egzemplarz zachowany w bardzo dobrym stanie, powłoka lakiernicza w oryginale (dwutonowa kolorystyka nadwozia), elementy chromowane w doskonałej kondycji, wszystkie elementy ozdobne nadwozia oryginalne. Antena radia wysuwana automatycznie. Brak jakichkolwiek ognisk korozji. Z racji iż samochód posiada oryginalny lakier, nosi minimalne ślady użytkowania.

Wnętrze pojazdu w kolorze czarnym zachowane w oryginale, tapicerka foteli została poddana odświeżeniu. Wszystkie elementy drewniane wykończeniowe oryginalne bez śladów zużycia. Lusterko zewnętrzne od strony pasażera regulowane elektrycznie. Fotele regulowane manualnie, oryginalne dywaniki. Szyberdach sterowany automatycznie.

Sinik V8 o pojemności 3818 cm3 o mocy 150 kW, został poddany gruntownemu przeglądowi, pracuje bez zarzutów, w skrzyni automatycznej został wymieniony olej. Skrzynia płynnie zmienia przełożenia. Zarówno zawieszenie, jak i hamulce, w doskonałej kondycji. Obręcze kół 14″ aluminiowe z nowymi oponami.

W pełni sprawna i działająca klimatyzacja, doskonale chłodzi wnętrze pojazdu.

Samochód jest zarejestrowany w Polsce i ubezpieczony.

Telefon: +48 604 182 937
Miejscowość: Nowy Sącz

Najciekawsze samochody klasyczne, youngtimery i przyszłe klasyki na sprzedaż.