Mercedes 500 SE W140 1991 – 35000 PLN – Zdzieszowice

Mercedes 500 SE W140 to dziecko starej, dobrej szkoły. Nie odnajdziemy w nim wielkich wyświetlaczy, rozbudowanych multimediów, orgii barw, długich ciągów LEDów i 20-calowych felg. Jeżeli założymy, że luksusowe Mercedesy są takie, jak w owym czasie ich grupa odbiorców, dojdziemy do wniosku, że dziś możni oczekują fajerwerków, podczas gdy ćwierć wieku temu cechowała ich powściągliwość. Przy bliskim kontakcie z W140 nieomylnie dojdziemy do wniosku, że na pierwszymi miejscu stawiano rozwiązania użyteczne, praktyczne i trwałe, gotowe służyć przez wiele lat. Ten Mercedes ma już niemal trzy dekady, a wciąż zachęca do podróży. Przyjemność zapewni tu potężny silnik V8 i doskonale wyciszone wnętrze, wykonane ze świetnych jakościowo skór, grubych wykładzin i pięknego drewna.

Mercedes-Benz 500 SE W140
Rocznik: 1991
Przebieg: 145000 km
Pojemność: 5000 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 326 KM

Cena: 35000 PLN

Samochód sprowadzony z Hiszpanii, gdzie został zakupiony bezpośrednio z rąk drugiego właściciela.

Skrzynia biegów po kompleksowej regeneracji (9.000 zł). Pracuje jak nowa i jest na gwarancji do 02.2020 r.

Samochód wolny od korozji i nigdy korozji nie posiadał…

Oczywiście jak każdy samochód używany, ten również posiada ślady użytkowania. Posiada drobne mankamenty estetyczne oraz był powtórnie lakierowany.

Samochód kompletnie przygotowany do rejestracji: Akcyza, tłumaczenie dokumentów, badanie techniczne.

Możliwy transport pod dowolny adres. Szczegóły oraz więcej zdjęć na naszej stronie: Komfort-Trans.pl

Rezerwacja samochodu jest możliwa wyłącznie na czas dojazdu, lub na podstawie wpłaty zadatku. Przed przyjazdem należy potwierdzić aktualność oferty oraz umówić termin wizyty.

UWAGA! ze względu na 2 lokalizacje i nienormatywne godziny pracy, przed przyjazdem należy potwierdzić aktualność oferty, oraz umówić termin wizyty. Klienci przyjeżdżający bez uprzedniego kontaktu, mogą pozostać nieobsłużeni. Rezerwacja samochodu jest możliwa wyłącznie na czas dojazdu, lub na podstawie wpłaty zadatku.


Telefon: +48 509 087 557
Miejscowość: Zdzieszowice