Mercedes 500 SEC C126 1983 – 69000 PLN netto – Piaseczno

Hej Kumplu, Hej Kumpelo! Nazywam się SEC, Mercedes-Benz 500 SEC. Urodziłem się w listopadzie 1983 roku w Stuttgarcie i pochodzę z rodziny C126 (miałem 30184 braci). Jak jechałem na skład celny to z mojego radia leciał świeży hit Police „Every breath you take”. To był znak, że płynę do USA. Trafiłem do Auburn w stanie Washington. Tu dostałem swojego najlepszego kierownika Garego. Z Garym przez 35 lat zrobiliśmy ok 174 tys. mil ucierając nosa amerykańskim big blockom moim 8 cylindrowym sercem, z którego dawałem radę przenieść na tylną oś 231 KM. Oh yeah! Czy wiecie, że Gary o mnie dbał? Wymieniał olej, płyny, filtry, klocki i inne moje ulubione części. Nigdy nie naraził mnie na zły dotyk innego auta czy też czychaczy przydrożnych. Zero stresu, zero stłuczek. W końcu Gary udał się na emeryturę, a mi dał wolną rękę w poszukiwaniu nowego kierownika.

Mercedes-Benz 500 SEC C126
Rocznik: 1983
Przebieg: 278000 km
Pojemność: 4973 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 231 KM

Cena: 69000 PLN netto / 84870 PLN brutto

Wyposażenie:
– ABS,
– elektrycznie ustawiane lusterka,
– alufelgi,
– klimatyzacja manualna,
– szyberdach,
– tempomat,
– centralny zamek,
– radio fabryczne,
– elektryczne szyby tylne,
– podgrzewana przednia szyba,
– światła przeciwmgielne,
– elektryczne szyby przednie,
– wspomaganie kierownicy,
– elektrycznie ustawiane fotele,
– podgrzewane przednie siedzenia,
– tapicerka skórzana.

Moim marzeniem było wrócić na kontynent, gdzie się urodziłem i tu dwaj koleżkowie z www.klinikaklasykow.pl zgłosili chęć pomocy w odnalezieniu nowego Kumpla-Frienda w Europie.

Przypłynąłem do Holandii i stamtąd trafiłem do Polski, gdzie koleżkowie dwaj przy pomocy swoich innych koleżków zrobili ze mnie, auto, jakbym kilka dni wcześniej wyjechał z fabryki. Wszystko mi działa, mam odświeżony lakier, nic mi nie cieknie pod spodem, a werwy mi nie brakuje. No powiem wam, jest jakby młodo. Sami zobaczcie na fotkach.

Tak, więc jestem i szukam nowego Kumpla lub Kumpelę na lata. Mogę Wam zagwarantować, że na mnie się nie zawiedziecie i spędzimy kolejne szczęśliwe kilometry i chwile.
A wiecie co, na mnie jest faktura VAT! Można? Można.

Telefon: +48 698 399 999
Miejscowość: Piaseczno