KlasykaGatunku.pl

Mercedes 500 SL R129 1991 – SPRZEDANY

Mercedes 500 SL R129 za czasów swojej młodości był na polskich drogach ogromną rzadkością. Luksusowy roadster z potężnym V8 pod maską w latach 90-tych był wyznacznikiem statusu. Dziś nie kojarzy się już z bogactwem, nie budzi zawiści, lecz sympatię i podniesione kciuki na drodze. To coś, czego nikt nie uświadczy za kierownicą nowego auta. To doskonały moment, by wybrać sztukę dla siebie i po prostu cieszyć się z jazdy. Ten egzemplarz pochodzi z rynku japońskiego, przejechał dotąd jedynie 79500 kilometrów i w klasycznym zestawieniu srebrnego lakieru z czarnym skórzanym wnętrzem wygląda bardzo zachęcająco.

Mercedes 500 SL R129
Rocznik: 1991
Przebieg: 79,503 km
Pojemność: 4996 cm³
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 326 KM

Mercedes 500 SL serii R129 w kolorze „744 Astralsilber” z czarną skórzaną tapicerką. Dolne listwy i zderzaki oryginalnie w kolorze nadwozia. Samochód zachowany w dobrym stanie, z drobnymi śladami użytkowania i upływu czasu. Sprowadzony od pierwszego właściciela.

Egzemplarz przygotowany do sezonu.
Nadwozie bez widocznych rys, odprysków, wgnieceń, mankamentów. Posiada w większości wciąż fabryczny lakier.
Wnętrze zachowane w przyzwoitym stanie, widoczne normalne ślady użytkowania. Fabryczne radio Technics i dywaniki.
Dach materiałowy w stanie idealnym.

Wykonane prace: komplet nowych opon Pirelli, nowy akumulator Bosch, regeneracja kompletu siłowników dachu, przednie lampy kompletne nowe, wymiana oleju w silniku i skrzyni automatycznej, regulacja wtrysku mechanicznego, nowe elementy przedniego zawieszenia, nowy łącznik i podpora wału, świece, płyn chłodniczy i hamulcowy.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.