KlasykaGatunku.pl

Mercedes 560 SEC 1989 – SPRZEDANY

Mercedes 560 SEC – dla pokolenia dzisiejszych 30-to i 40-to latków to bardzo często najpiękniejsze coupe, jakie opuszczało bramy fabryki w Stuttgarcie. W najnowszej Ofercie Specjalnej – w topowej wersji 560 SEC i w nieskazitelnym stanie. Lakier, chromy, skóra, nawet felgi – na zdjęciach nie sposób dopatrzeć się śladów zużycia. SEC sprowadzony jest z krainy doskonałych Mercedesów, czyli z Japonii. Uprzedzając często pojawiające się pytania – kierownica była tu zawsze po lewej stronie – to europejska cecha, którą Japończycy zawsze cenili w eleganckich autach.

Rok Produkcji: 1989
Przebieg: 125,362 km
Moc silnika: 300 KM

Wyposażenie: klimatyzacja automatyczna, felgi aluminiowe „Gullideckel”, el. fotele z pamięcią ustawień, el. regulowana kolumna kierownicy, el. szyby i lusterka.

Mercedes 560 SEC

Piękny 560 SEC w idealnym stanie od pierwszego właściciela. Posiada dokładną historię serwisową i nie ma przeszłości wypadkowej. W takim stanie zawsze chcielibyśmy widzieć te auta. Niestety w rzeczywistości podobne egzemplarze trafiają się bardzo rzadko. Nawet zderzaki i felgi ma w oryginalnym lakierze. Bardzo rzadko spotykany kolor śnieżnobiały, wnętrze w granatowej skórze, utrzymane w świetnym stanie. Skóra jest świeża i miękka, nie ma uszkodzeń, deska i plastiki są matowe, drewno bez pęknięć. Fabrycznie zamontowane radio Becker Mexico, najlepsze jakie było dostępne w w126.

Z prawej strony na zderzaku posiada oryginalny maszt do parkowania (park assist pole), jest to unikatowa część, bardzo trudna do zdobycia.

Lakier nie posiada rys czy wgnieceń, ma wysoki połysk i został zabezpieczony profesjonalnymi środkami na kilka lat. Jedyną rzeczą która wymagała poprawy w całym aucie to zacinająca się elektryczna antena, za parę dni wróci z naprawy i zostanie założona wraz z nową uszczelką.