Mercedes 560 SEC C126 1987 – SPRZEDANY

Czarująca jest zarówno jego linia nadwozia, jak i ogólny wizualny stan. W końcu przebieg 240 tysięcy kilometrów to nie jest wiele dla takiego coupe, jak Mercedes 560 SEC C126, a ten dla pełni blasku otrzymał nową powłokę lakierniczą. Szyku można nim było zadawać 30 lat temu, lecz można i dziś. To pokazuje ile klasy i kunsztu potrafił zamknąć w nim Bruno Sacco, wieloletni włoski projektant Mercedesa. Wyposażenie tego egzemplarza jest doskonałe, lecz wśród wszystkich gadżetów z pewnością wygrywa tu Reiserechner – komputer pokładowy mierzący spalanie – rzecz w połowie lat 80-tych absolutnie niebywała, kosztująca srogą dopłatę i bardzo rzadko wybierana.

Mercedes 560 SEC C126
Rocznik: 1987
Przebieg: 240000 km
Pojemność: 5500 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 300 KM
VIN: WDB 1260451A87W852

Wyposażenie:
– webasto,
– bardzo rzadki komputer pokładowy,
– dwa sygnały klaksonu,
– szyberdach

Auto sprowadzone ze Szwajcarii w topowej specyfikacji, od kilku lat w Polsce. W kraju zrobiło parę tysięcy kilometrów. Piękny egzemplarz w niespotykanie dobrym stanie. Idealny spód auta, piękny niezniszczony środek, mechanicznie 100% sprawny.
Wydech nowy zaprojektowany z naciskiem na dźwięk, cały z najlepszych materiałów, zbudowany w MG Motorsport.
Nowy lakier.

Kilka drobiazgów do dopieszczenia, jak wycieraczki świateł, materiał na tylnej półce do wymiany, podsufitka w okolicy szyberdachu do podklejenia… ale to już zadania dla nowego właściciela.

Oczywiście jest książka serwisowa i cała historia po VIN.