KlasykaGatunku.pl

Mercedes 600 SEL W140 1992 – SPRZEDANY

Największy luksus sprzed ćwierćwiecza prezentował się właśnie tak. Mercedes 600 SEL W140 to najwyższa wersja modelu – z długim nadwoziem i dwunastocylindrowym silnikiem widlastym pod maską. Tu w klasycznym zestawieniu kolorystycznym – w kolorze 199 Blauschwarz z szarą skórzaną tapicerką. Samochód jak za starych, dobrych czasów – sprowadzony z Niemiec. Zakupiony został od pierwszego właściciela, posiada w większości oryginalny lakier, oferowany jest z kompletną dokumentacją serwisową.

Link: http://klasykagatunku.pl/auta/mercedes-600-sel/

Mercedes 600SEL
Rok produkcji: 1992
Pojemność silnika: 5987 ccm
Moc: 408 KM
Przebieg: 199,800 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Mercedes 600 SEL w kolorze „199 Blauschwarz” z szarą skórzaną tapicerką. Samochód zakupiony bezpośrednio od pierwszego właściciela (ur. 1936). Wzorowo zachowany egzemplarz z europejskim pochodzeniem.

Mercedes został wczoraj sprowadzony z Duisburga – Niemcy. Zachowała się obszerna dokumentacja: dwie książki serwisowe – ASO Mercedesa i Bosch Service. Teczka rachunków za naprawy, rachunki za opony, akumulator. Nawigacja Blaupunkt z kompletem map, telefon samochodowy Nokia.

Zachował się rachunek zakupu – 160’000 DM, zapłacone gotówką 🙂 Pierwszy właściciel kupił auto pokazowe z salonu, normalna cena wynosiła 206’000 DM.

Nadwozie posiada w większości pierwszy lakier. Tylny lewy błotnik był lakierowany przez ASO Mercedesa w 1994 roku (szkoda parkingowa rantu nadkola). Zderzak przedni posiada obcierkę z prawej strony na rogu. Brak korozji w typowych miejscach.

Wnętrze utrzymane w czystości z drobnymi śladami użytkowania. Żaden element nie wykazuje nadmiernego zużycia, zachowany komplet oryginalnych welurowych dywaników z napisem “Mercedes-Benz” Drewno nie posiada pęknięć. Całe wyposażenie wnętrza jest sprawne i kompletne.

Drugi komplet felg z prawie nowymi oponami letnimi w cenie.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Samochód w tej cenie odbierasz zatankowany do pełna z wykupionym ubezpieczeniem OC na 30 dni.
Istnieje również możliwość dowiezienia pod adres nowego właściciela.