KlasykaGatunku.pl

Mercedes C 250 Turbodiesel W202 1997 – SPRZEDANY

Dla każdego sformułowanie „klasyczny” oznacza coś innego, a pojęcie dotyczy nie tylko zwykłych ludzi, ale i samych producentów. Można przecież odnaleźć samochody, które już jako nowe otrzymały etykietę „Classic”. W przypadku Mercedesa W202 była to po prostu wersja podstawowa, uzupełniona jedynie w egzemplarzach poliftowych w lakier na bocznych listwach i prawdziwe drewno na desce rozdzielczej. Wyżej stały „Elegance” i „Sport”, lecz przedstawiony egzemplarz pokazuje, że nie trzeba nic więcej, kiedy sam egzemplarz jest po prostu jak nowy. Jak przystało na egzemplarz po jednym właścicielu z 1931 roku, wygląda świetnie i ma wszystko co trzeba, by podróżować komfortowo. Pod maską Turbodiesel, co w przypadku W202 oznacza dwie rzeczy – będzie tanio w eksploatacji, ale nie koniecznie zawsze powoli, w końcu 150 koni mechanicznych w poliftowym, 20-zaworowym R5 to już słuszna moc.

Mercedes C 250 Turbodiesel Classic
Data produkcji: 03.06.1997
Pojemność silnika: 2497 ccm
Moc silnika: 110 kW / 150 KM
Przebieg: 49,062 km
Skrzynia biegów: manualna

Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes C 250 Turbodiesel w kolorze „189 Smaragdschwarz” z czarną skórzaną tapicerką. Sprowadzony z Pescara, Włochy, bezpośrednio od pierwszego właściciela (Pana ur. 1931). Zachowany w perfekcyjnym stanie, porównywalnym do dwuletniego pojazdu, z minimalnym przebiegiem 49 tysięcy kilometrów. Mercedes był garażowany, a klimat środkowych Włoch sprawił, że od spodu wygląda jak nowy. Etui z dokumentacją serwisową, dwa kluczyki z pilotem.

Nadwozie zachowane w perfekcyjnym stanie, z minimalnymi śladami użytkowania. Posiada wciąż fabryczny lakier. Kilka ledwo widocznych odprysków lakieru na przednim zderzaku. Spód i wnęki nadkoli zachowane w stanie wzorowym.

Wnętrze jest kompletne, bez widocznych uszkodzeń, z minimalnymi śladami użytkowania. Tapicerka skórzana wygląda jak nowa. Wszystkie plastiki są wciąż matowe. Wykończenia drewniane jak nowe. Komplet fabrycznych dywaników w idealnym stanie. Na listwach progowych jest jeszcze fabryczna folia.

Felgi wyglądają jak nowe, komplet dobrych opon.

Kompletny zestaw narzędzi w bagażniku, nieużywane koło zapasowe.

W samochodzie zostały wykonane przez nas następujące prace: brak

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.