KlasykaGatunku.pl

Mercedes CLK 320 C208 2001 – SPRZEDANY

Mercedes CLK 320 C208 – Coupe Leicht Kurz, czyli Lekkie Krótkie Coupe zbudowane na płycie podłogowej klasy C typoszeregu W202, zazwyczaj służyło po prostu do robienia wrażenia. Jeżeli wybierzemy egzemplarz w strażackiej czerwieni, efekt będzie piorunujący. W Mercedesie CLK 320 pod maską mieści się 3,2-litrowy silnik V6 o mocy 218 KM, który dawał przyspieszenie do 100 km/h w 7,4 sekundy oraz prędkość maksymalną 240 km/h. Dodając do tego fakt, że model w większości testów niezawodności mieścił się w pierwszej trójce – to mamy niemal samochód idealny. W ogłoszeniu ładnie zachowany egzemplarz z przebiegiem jedynie 69 tysięcy kilometrów. Jest w poszukiwanej i eleganckiej wersji Avantgarde, po serwisie, i jeżeli w dalszym ciągu otoczony zostanie odpowiednią opieką, może sprawić jeszcze wiele przyjemności kolejnemu użytkownikowi.

Mercedes CLK 320 w208
Data produkcji: 18.01.2001
Pojemność silnika: 3199 ccm
Moc silnika: 218 KM
Przebieg: 68,859 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes CLK 320 serii w208 w kolorze „586 Signalrot” z czarną skórzaną tapicerką. Wersja wyposażenia Avantgarde z nagłośnieniem Bose. Sprowadzony od pierwszego właściciela. Zachowany w bardzo dobrym stanie z minimalnymi śladami użytkowania i bardzo niskim przebiegiem.

Nadwozie w bardzo dobrym stanie, bez żadnych ognisk korozji czy widocznych mankamentów. Jeśli to dla kogoś istotne, posiada wciąż fabryczny lakier.

Wnętrze jest kompletne, widoczne niewielkie ślady użytkowania. Komplet fabrycznych dywaników. Elementy konsoli i przyciski bez wytarć. Skórzana tapicerka w dobrym stanie bez przetarć i uszkodzeń.

Spód i wnęki nadkoli bez żadnych ognisk czy nalotów rdzy. Kompletny zestaw narzędzi w bagażniku.

Ostatni serwis w 2018, podczas którego wykonano:
– wymiana kompletu opon na nowe,
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem,
– wymiana oleju w skrzyni biegów wraz z filtrem i wtyczką,
– wymiana filtra powietrza, płynu chłodniczego i hamulcowego,
– serwis klimatyzacji,
– nowy akumulator Bosch.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.