KlasykaGatunku.pl

Mercedes CLK 430 C208 1999 – SPRZEDANY

Pierwszą setkę na liczniku można tu zobaczyć już po 6,3 s, a rozpędzanie kończy się na elektronicznie ograniczonych 250 km/h. Mercedes CLK 430 C208 to sportowe coupe, który oferuje osiągi niemal na poziomie samochodów oznaczonych jako AMG. To bardzo ciekawe połączenie luksusowego wyposażenia i pięknego brzmienia dużego, wolnossącego silnika V8. Ten egzemplarz ma zawsze uniwersalne zestawienie kolorystyczne (czarne z czarnym) i przyjechał do Polski ze Szwajcarii. Zachowany w bardzo dobrym stanie, z minimalnymi śladami użytkowania i niskim przebiegiem 121 tysięcy kilometrów oraz pełną dokumentacją serwisową może być bardzo ciekawą propozycją młodego youngtimera.

Mercedes CLK 430 w208
Data produkcji: 15.11.1999
Pojemność silnika: 4266 ccm
Moc silnika: 286 KM / 205 kW
Przebieg: 121,429 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes CLK 430 serii w208 w kolorze „189 Smaragdschwarz Metallic” z czarną skórzaną tapicerką. Wersja wyposażenia Elegance. Sprowadzony od pierwszego właściciela z Aargau, Szwajcaria. Zachowany w bardzo dobrym stanie z minimalnymi śladami użytkowania i bardzo niskim przebiegiem 121 tysięcy kilometrów. Pełna dokumentacja serwisowa.

Nadwozie bez żadnych ognisk korozji czy widocznych mankamentów. Nie posiada wgnieceń, obcierek czy odprysków. W większości posiada wciąż fabryczny lakier.

Wnętrze jest kompletne, widoczne minimalne ślady użytkowania. Skórzana tapicerka wygląda praktycznie jak nowa. Komplet fabrycznych dywaników rypsowych w bardzo dobrym stanie. Elementy konsoli i przyciski bez wytarć. Wykończenia drewniane wyglądają jak nowe, brak rys czy pęknięć.

Spód i wnęki nadkoli bez żadnych ognisk czy nalotów rdzy. Kompletny zestaw narzędzi w bagażniku.

Felgi zachowane w bardzo dobrym stanie, minimalne otarcia na rantach. Opony Michelin Pilot Sport 3 w dobrym stanie.

Wykonane prace:
– wymiana uszczelek pokryw zaworowych,
– nowy akumulator Banner,
– uzupełnienie czynnika w układzie klimatyzacji.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.